Podle mnohých je tato žena špatná matka. Údajně to poznali to z fotografie

Tato žena jenom sdílela fotku sebe a svých dětí na sociální síti. Ihned se rozhořela diskuze o tom, že je špatná matka. Co je na fotce zvláštního? Dost možná si toho na první pohled ani nevšimnete. Komentující na sociálních sítích však jasně ukázali, že si všimnou každého detailu. Dokonce i takového, který je pro mnoho lidí zcela nepodstatný. Zajímá vás, co je na této fotografii špatně a proč si žena vyslechla mnoho špatného?

Žena spala se svými dětmi

Byl to náročný den a žena i její děti si chtěly odpočinou. A tak si lehli do postele a během pár desítek minut všichni tři spaly. Manžel ženy a otec dětí toho využil, vzal do ruky mobil a spokojenou spící rodinu vyfotil. Rozhodl se, že se s danou fotografií pochlubí na sociálních síti. Každý z jeho přátel mu dal „like“. Fotka se však dostala i mezi mnoho cizích lidí. Jak reagovali? Říkali o ženě, že je špatná matka.

Proč jim fotka ženy vadila?

Možná vás napadne, že to bylo kvůli tomu, že má žena tetování. To ale nebyl ten hlavní problém, jelikož to většina lidí už toleruje. I když pár výjimek se našlo. Tím problémem mělo být to, že žena spí v jedné posteli se svými dětmi. A proto je špatná matka. Našlo se mnoho komentářů od lidí, kteří jí za to kritizovali. Ona sama nechápala, co je tím hlavním důvodem a co tak špatného udělala. Nakonec jí to bylo vysvětleno.

Pro děti je to riziko

Žena se dozvěděla, že spaní s dětmi je špatné z důvodu, že se jim může ublížit. Může to být prudký pohyb který je zraní, stejně jako hrozí i riziko zalehnutí, kdy se dítě udusí. Proto komentující říkali ženě, že je špatná matka. Je pravdou, že několik takových případů skutečně existuje. Na druhou stranu se ženy zastalo mnoho lidí, kteří tvrdí, že to není žádný problém.

Žena reagovala

Řekla, že její muž chtěl ukázat fotku své rodiny, jak spokojeně spí. Nic více. A jak je vidět, všichni spí oblečení, po náročném dni. Jde tedy jenom o krátké zdřímnutí. Žena navíc uvedla, že má velmi klidný spánek a také ji probudí jakýkoliv drobný zvuk. Riziko zalehnutí dítěte je proto nulové. Na závěr uvedla, že její děti už jsou poměrně velké a představa jak by ona štíhlá žena dokázala zavalit dítě jedním pohybem je poměrně úsměvná. Všem haterům dodala, ať si raději hledí svého.

Jaký je váš názor? Je daná žena špatná matka, protože spí takto se svými dětmi, nebo jde o zbytečně vyvolaný humbuk a reálně se nic nemůže stát? Podělte se o svůj názor.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]