Pohybující se pytel na okraji silnice vyděsil řidiče. Přivolaná policie objevila vyhozená štěňata

Řidič během jízdy zaznamenal něco podezřelého vedle silnice. Jednalo se o černý pytel plný štěňat. Na první pohled by na pytli nebylo nic zvláštního, protože lidé jsou k životnímu prostředí lhostejní a vyhazují tak pytle na odpadky úplně všude. Tentokrát to bylo ovšem něco naprosto jiného. Pytel se totiž pohyboval, což muže velmi vyděsilo. Zastavil a rozhodl se zavolat policii.

Pohybující se pytel na odpadky

Ve Spojených státech se každoročně lidé zbaví milionu domácích mazlíčků. Některá z těchto zvířat nenajdou nový domov a stráví tak na ulici klidně i zbytek života. V mnoha případech končí na ulici i zcela bezbranná mláďata. Nad takovými činy pak přestává rozum stát. Přesně to je náš dnešní příběh. Několik štěňat bylo vloženo do pytle na odpadky a vyhozeno za jízdy z auta. Jediné, co je mohlo zachránit, byly bystré oči, pohotový rozum a ochota pomoci. V tomto případě, se to naštěstí stalo.

Sedm téměř mrtvých štěňat

V americkém městě Houston se stal děsivý případ. Po oznámení našli policisté na okraji silnice pytel na odpadky. V něm objevili sedm hladovějících a vymrzlých štěňat. Následně byly převezeni do Harris County Animal Shelter, což je organizace na ochranu zvířat, zde jim byla poskytnuta první pomoc.

Vyhlášené pátrání

Štěňata byla tak malá, že mohla sotva otevřít oči. Kdyby si jich muž nevšiml, určitě by v pytli na kraji silnice zemřela. Policie samozřejmě začala celou událost řešit, vyhlásila pátrání po osobě, která se tohoto zrůdného činu dopustila. Je báječné, že si někdo pytle všiml a štěňata zachránil. Je ovšem děsivé, že někoho může vůbec napadnout takovýto zrůdný čin udělat.

This morning one of our Harris County Animal Cruelty Investigators responded to a call from a citizen who reported a bag of puppies being dumped from a car window on to the side of the road (south of 99 off of Old Mueschke Rd.). A cruelty report was filed and we are looking for more information from anyone who may have witnessed the action. The cold and starving puppies were brought to Harris County Animal Shelter and will be placed in temporary cruelty foster.If you witness animal abandonment, please take action by filing a cruelty report at (832) 927-PAWS or 927PAWS.org. Provide video and photo documentation if possible.

Gepostet von Harris County Animal Shelter am Donnerstag, 31. Januar 2019

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]