Policista ukázal obrovskou dávku empatie a porozumění. Byl to on, kdo se musel postarat o malou holčičku, jejíž otec zemřel při autonehodě. To co udělal vás dojme k slzám

Policisté tu jsou primárně od toho, aby honili podezřelé, aby dávali pokuty a také aby vyšetřovali dopravní nehody. To je pravděpodobně nejhorší část jejich práce. Mnohdy dorazí na místo mezi prvními a tak musí ihned začít poskytovat první pomoc. To ale není jediná věc, kterou mnohdy musí dělat. Jsou nehody, kdy je část posádky víceméně v pořádku, zatímco jiná je těžce zraněná. V tu chvíli je třeba zajistit, aby lidé nepropadali panice a nehoršil se jejich psychický stav.

Malá holčička, které zemřel otec

Tato nehoda byla podle slov policisty rozhodně tou nejhorší, jakou jenom zažil. Z jakého důvodu? Bylo to kvůli tomu, co se během ní stalo. V autě cestovali tři lidé. Byl to muž se svou partnerkou a dále jejich malá dcera. Při nehodě došlo k tomu, že její otec zemřel, její matka byla těžce zraněná a ona byla víceméně v pořádku. V tu chvíli byl policista v šoku, jelikož musel udělat něco, co pro něho bylo poprvé. Na něco podobného ani neměl školení, nebo výcvik.

Snažil se malou holčičku dostat pryč

Ta byla po nehodě v autě se svým mrtvým otcem a zraněnou matkou. Policista ji musel co nejdříve dostat pryč. Bylo vidět, že když ji dostává z vozu, je velmi rozrušená. Popadl ji do náručí a snažil se ji dostat co nejdále, aby neviděla, jak jsou na tom její rodiče. Tím to ale nekončilo, jelikož se dívenka začala na své rodiče ptát, stejně jako začala také propadat v pláč. Bylo třeba něco rychle udělat.

Jak policista odvedl její pozornost? Bylo to zpěvem

Co tento policista nakonec udělal? Byla to velmi zajímavá věc. Rozhodl se, že musí nějak odvést její pozornost. A protože ho nenapadlo nic jiného, tak se rozhodl, že ji bude zpívat. Ať to může znít zvláštně, nakonec se ukázalo, že se jedná o opravdu skvělou věc. Nejprve ji natočil tak, aby neviděli jejich auto a práci záchranářů. A potom se pustil do zpěvu. Byla to nejlepší věc, kterou jenom mohl udělat, jelikož dívenka se začala soustředit na jeho zpěv a zcela zapomněla na to, co se vlastně stalo. A to bylo dobře.

Jeho zpěv pomohl

Byla to nejlepší věc, jakou jenom mohl udělat. Jeho zpěv pomohl k tomu, že se holčička uklidnila a potom si ji mohli převzít lékaři a následně i příbuzní. Mnozí považovali policistu za skutečného hrdinu, jelikož udělal něco, co v dané situaci velmi pomohlo. A jelikož se objevil také záznam z jeho zpěvu, oběhl jeho čin celý svět. A lidé ho obdivují. On sám se cítí spíše skromně, jelikož to podle něho byl instinkt. I proto, že sám má děti a už tak nějak ví, co je uklidní.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]