Díky poloze, ve které spíte, odhalíte i ty nejtemnější vlastnosti vaší osobnosti

Fotografie: Depositphotos

Pokud se chcete dozvědět něco více o vaší osobnosti, měli byste se zaměřit na to, v jaké poloze nejčastěji spíte.

Existuje velké množství poloh spánku a každý člověk má tu svoji oblíbenou, ve které usíná a ve které se mu nejlépe spí. Ale věděli jste o tom, že to, v jaké poloze spíte, toho dokáže hodně říct o vaší osobnosti a celkově o zdraví? Dokonce může i ukázat, jestli nemáte nějaký zdravotní problém, říká lékař Raj Dasgupta.

Poloha na boku

Tato poloha je na první pohled charakteristická pro někoho, kdo je uzavřený, ale pomalu se dokáže otevřít někomu, komu věří. Nepustí každého do svého života, ale je velmi velkorysý a upřímný k lidem, kteří jsou blízko jeho srdci. Tato poloha je pro lidské tělo normální a především pohodlná. Je lepší spát na pravé straně těla, aby srdce nebylo během spánku pod tlakem.

Fotografie: Depositphotos

Poloha na břiše

Lidé, kteří spí na břiše, jsou většinou velmi hodné osoby. Mnohým se mohou zdát příliš sebevědomí a arogantní, ale v hloubi duše to jsou ti nejzranitelnější a nejjemnější lidé. Rozhodně to ale není nejlepší poloha pro spánek. Pravidelný spánek v této poloze způsobuje vrásky na obličeji. Raději zvolte spánek na zádech. Tato poloha ovlivňuje stlačování hrudníku, což může ztížit dýchání a způsobuje chrápání.

Poloha s hodně polštáři

Člověk, který potřebuje ke spánku hodně polštářů, dokáže rychle přijmout spontánní nabídky a každý den opouští komfortní zónu. S úsměvem potom přijímá všechny dary osudu. Tato poloha je velmi příznivá pro páteř, ale bohužel vyvíjí tlak na vnitřní orgány. Proto byste měli pravidelně střídat polohy spánku.

Narovnaný na zádech

Pokud obvykle spíte na zádech, je dost pravděpodobné, že jste velmi silná a hlasitá osobnost. Rozhodli jste se, že přežijete všechno, co si pro vás osud připraví. Rozhodně nevidíte důvod, proč byste měli plýtvat energií na nedůležité věci. Tato pozice nestlačuje, ale ani neblokuje vstup kyslíku do krevního oběhu. Zabraňuje ranním otokům obličeje. Pokud ale máte sklony k chrápání, zvolte jinou polohu.

Fotografie: Depositphotos

Roztažený po posteli

Pokud obvykle spíte v této poloze, znamená to, že více posloucháte partnera, než aby on poslouchal vás. Jste velice spolehlivý člověk. Tato poloha také může způsobit chrápání a potíže s dýcháním. A především, pokud máte partnera, může být pro něj velmi nepohodlná.

Zdroj: Healthline

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*