Povedlo se mu něco neuvěřitelného. Svým telefonem natočil úder blesku těsně u sebe

Úder blesku přichází znenadání a může být smrtelně nebezpečný. Kameraman z tohoto videa se o tom přesvědčil na vlastní kůži. Na začátku to přitom byla zcela běžný snaha natočit něco zajímavého. Když následně zjistil, co se stalo, tak byl rád že ze všeho vyvázl jenom s lehkým šokem. Přitom to mohlo být jeho úplně poslední video, co v životě natočí.

Bouřka byla daleko

Rozhodl se, že natočí bouřku, která podle všeho vypadala, že je daleko. Mnoho kilometrů od něho byla zatažená obloha a z nebe se k zemi snášel jeden blesk za druhým. Byla to zajímavá podívaná, a tak se rozhodl vzít telefon a vše si natočit. Kdyby věděl, k čemu se schyluje, tak by raději zůstal v bezpečí svého domova a ven by nechodil. Bouřka totiž byla mnohem blíže, než si myslel a doslova ho ohrožovala na životě.

Silný úder blesku kousek

Začal natáčet silnou bouřku, když se těsně od něho stalo něco, co ani ve snu nečekal. Byla to obrovská rána, která ho vyděsila jako ještě nic ne světě. V tu chvíli jasně věděl, co se stalo. Byl to úder blesku, ke kterému došlo jenom pár metrů od něj. Kdyby stál na jiném místě, tak by mohl být mrtvý. Stejně tak ho mohl zabít i výboj, který prošel vodou, ve které stál. K ničemu naštěstí nedošlo. Nutno však dodat, že velké vyděšení je patrné i ze samotného videa.

Následky jsou neuvěřitelné

Když se venkovní počasí uklidnilo, tak se muž rozhodl že půjde ven zkontrolovat situaci. To, co viděl mu skutečně nahnalo strach. A není se čemu divit, jelikož uviděl velký kráter a kusy zeminy všude okolo. A k tomu další škody, které vznikly uvnitř domu na elektroinstalaci. Stále jde však o nic proti tomu, co se mohlo stát, pokud by blesk uhodil přímo do muže. To už by nebyly škody materiální, ale škody na životě. Lidem ve svém okolí muž říká nejenom to, že se díky náhodě podruhé narodil, ale i to, že bouřka je nevyzpytatelná i když je na první pohled daleko. Vezměte si z toho poučení.