Poznejte svůj osud podle vašeho jména, naše iniciály ukrývají mnoho tajemství

Rozhodně není náhoda, že naše jména se píší velkými písmeny. Důvod je jasný – skrývají v sobě velký význam a prozradí váš osud. Málokdo ovšem tuší, co přesně znamenají iniciály jeho iniciály, a z toho důvodu jsme pro vás připravili seznam písmen s charakteristikou. Sami si tedy může zjistit, co váš čeká a nemine.

Tajemství skryté v monogramu

Jediné, co k následujícímu pokusu potřebujete, je napsat si iniciály vašeho jména. Pevně věříme, že všichni víte, co se pod slovem iniciály skrývá, nicméně to raději objasníme. Iniciály jsou první písmena našich jmen, které ve finále tvoří tzv. monogram. Může se stát, že charakteristiky vašich jednotlivých iniciál budou rozdílné. Vůbec se toho nemusíte obávat, neboť to je jen důkaz toho, jak jsme my lidé odlišní a jedineční. Nebudeme to protahovat pustíme se do toho. Najděte si své iniciály a zjistěte o sobě zajímavé informace.

Písmena A až F

Písmeno A značí vedoucí osobnost, kterou je velmi těžké ignorovat. Jde o odhodlaného, sebevědomého, ochotného a kreativního člověka. Písmeno B pod sebou skrývá pohotového, ochotného člověka, kterého je dobré mít za přítele. Písmena C skrývají inteligentní, komunikativní osobu, která je velmi pozitivně a umělecky naladěná.

Písmeno D je osoba, která je pragmatická a systematická osoba, která si ovšem svým úzkoprsým chováním hází klacky pod nos. Pod E se skrývá soustředěný, inteligentní a nadšený řečník, který dokáže oslnit davy lidí. Pod F je ukryt starostlivý, milující a bohatý člověk, který je zaměřený na děti rodinu.

Písmena G až N

Písmeno G je vizionářská, introvertní a chytrá osoba, která má tzv. šestý smysl. Písmeno H je talentovaný, úspěšný, bohatý člověk, který si svou slávu vydřel. Písmeno I je telepatická, citlivá, vstřícná a otevřená bytost, v níž převládá dualita (láska-nenávist, násilí-něha atd.). Pod J se ukrývá přitažlivá osoba, která k sobě přitahuje to, po čem touží.

Písmeno K je přecitlivělá a citově zranitelná osoba. Zároveň je ochotná, veselá a lidé ji milují. Pod L se skrývá romantická osoba s rozvinutým vnitřním smyslem. Jde o sympatického, aktivního a zábavného člověka. Písmeno M je pevná a zakořeněná postava. Čas věnuje učení a práci. Miluje svůj domov. N je všestranně talentovaná osoba, která ovšem neumí naplno využít svůj potenciál.

Písmena O až T

O je starostlivý, zodpovědný a milující člověk se smyslem pro krásu. P je opatrný, moudrý, ohleduplný člověk s logickým úsudkem. Navíc je inteligentní, zvídavý a velmi prozíravý. Q je bohatá a úspěšná osoba. Na veřejnosti se těší pozornosti a respektu, neboť umí využít své schopnosti.

Písmeno R pod sebou ukrývá extrémně velké síly, které mohou působit konstruktivně, ale destruktivně. Písmeno S je ambiciózní, esoterická a duchovně smýšlející osoba. Je kreativní, a umí být náchylná k emočním výbuchům, které vedou v neprospěch úspěchu. T je výkonná a silná osobnost, která ctí svou rodinu a životní prostředí.

Písmena U až Z

Písmeno U má mnoho životních darů, které musí sdílet s ostatními, jinak o všechno přijde. Jde ale o nadanou a úspěšnou osobu. Pod písmenem V se ukrývá osoba s dobrým smyslem pro humor, která ovšem lpí na detailech. Ráda tvrdě pracuje na náročných projektech, aby získala odměnu. Pod W se ukrývá osoba, kterou čeká mnoho velkých změn – životní úkoly, láska, rodina, bydliště, což může ovlivnit emoční stav.

Pod X je ukryt člověk, který má schopnost vést a kontrolovat životy druhých lidí. Je to ceněno v případě, jde-li o čisté úmysly (zlepšení, vzdělávání, pečování atd.). Písmeno Y značí člověka, který je schopný ve svém životě provádět zázraky. Pomáhá, uzdravuje, rozdává radost. Přitahují ho okultní vědy, filozofie a teologie. Poslední písmeno Z značí člověka, pro nějž jsou charakteristické náhlé a neočekávané obraty. Má v sobě hromadu síly, díky čemuž snadno dosahuje úspěchu.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]