Pár čekal dvojčata, ale lékař na ultrazvuku objevil, že vedle miminek roste ještě něco

Fotografie: Depositphotos

Když tato žena, která čekala dvojčata, šla po 3 měsících na ultrazvuk, netušila, jaké překvapení ji čeká. Lékaři totiž přišli na to, že uvnitř nejsou sama.

Těhotenství je krásná věc, která se ne vždy každému páru vydaří. Tato matka z Indiany ve Spojených státech je však naprostým opakem. Nejprve si totiž myslela, že čeká dvojčátka, ovšem poté, co začala chodit na pravidelné kontroly, jako by se počet dětí v jejím břiše neustále rozrůstal. Konečné odhalení přišlo po 13. týdnu těhotenství, kdy lékaři rozpoznali skutečný počet jejích budoucích potomků.

Překvapení s každou návštěvou doktora

Poté, co se páru Danielle Thrasher (32) a Josephu Odomovi (32) podařilo konečně otěhotnět, nikdy nečekali, jaké překvapení na ně v budoucnu čeká. Když šli po šesti týdnech na první prohlídku k lékaři, bylo očividné, že se jim narodí dvojčata. To už bylo dle jejich slov samo dosti zvláštní, neboť oba dva partneři měli v rodinách také dvojčata, včetně bratrů Danielle.

Tehdy však ještě netušili, že na další prohlídce jim doktor sdělí, že dvojčata v její děloze nejsou sama, ale je v ní ještě jedno dítě. Rodiče plní nadšení nemohli uvěřit svým uším, protože mít trojčata bylo pro ně naprostým zázrakem. Z legrace si poté začali říkat, že neví, jestli jít na další prohlídku, aby se nedozvěděli, že z toho nakonec budou čtyřčata.

Ultrazvuk odhalil čtvrtého pasažéra

Je to neuvěřitelné, ale o týden později, tedy ve 13. týdnu těhotenství, čekalo rodiče na další prohlídce ještě větší překvapení. Pro jejich údiv lékaři po prohlídce ultrazvukem skutečně přišli na to, že se v její děloze nachází čtvrtý plod– ten se po celou dobu skrýval v oblasti pupíku, ale v tento speciální den se odhalil, aby budoucím rodičům vyčaroval úsměv na tváři.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Danielle Odom (@quadmomma817)

Ačkoliv se partneři obávali porodu, Danielle to zvládla bez jakýchkoliv problémů a své děti přivedla na svět zcela přirozeně – to se podle statistik povede pouze jedné ze 700 000 žen, které jsou těhotné se čtyřčaty. Narodily se krásné čtyři holčičky, jimž rodiče dali jména Zoey, Lyla, Maya a Arya. Sami dodávají, že jsou ten největší dar, který je v životě mohl potkat.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]