Příběh týraného psa, kterého se na poslední chvíli podařilo zachrnánit

Není nic horšího než týraný pes. Mnoho majitelů je velmi krutých a odnáší to jejich nevinní mazlíčci. Stejně jako tato fenka, která byla zachráněna doslova na poslední chvíli. A to lidmi z organizace, která se věnuje právě záchraně psů, kteří jsou nejenom opuštění na ulici, ale kteří jsou také týraní svými majiteli.

Oznámení o týrání

Lidé z organizace musí spoléhat na to, že se jim ozvou lidé, kteří na týrání upozorní. Často to jsou třeba sousedé, nebo i náhodní svědci. Stejné to bylo i v tomto případě, kdy byl týraný pes fenka, která kvůli svému majiteli neskutečně trpěla. Když lidé z organizace dojeli na místo, nedokázali věřit tomu, jak může být nějaký člověk, tak krutý. Mnozí pracují v organizaci dlouho a rukama jim prošlo mnoho zvířat. Shodli se však na tom, že to, co viděli zde, bylo opravdu jedno z nejhorších týrání, na které natrefili.

Šance byly mizivé

Někdy bohužel přijede organizace pozdě. Sice psa vysvobodí, ale ten je v tak zuboženém stavu, že mu lékaři moc šancí na záchranu nedávají. To byl i tento případě. Týraný pes byl vysvobozen a dostal jméno Angel, tedy Anděl. Ihned se ho ujali lékaři, kteří se snažili pomoci mu od všech problémů, které pejsek měl. Byl podvyživený, měl mnoho zranění a také velké bolesti.

Byl potřeba zázrak

Pokračujte ve čtení článku na další stránce