Toto nejnovější prohlášení prince Harryho rozčílilo krále Karla III. Veřejnosti se potvrdily obavy

Fotografie: Depositphotos

Všichni doufali, že se princ Harry se svým otcem sejde, když byl začátkem měsíce na tři dny v Londýně. Jeho vysvětlení bylo zavádějící a krále zarmoutilo.

Nedávná přítomnost prince Harryho v Londýně má svou dohru. Jak uvádí TN, napětí mezi ním a královskou rodinou se tím jen vystupňovalo. Podle vyjádření mluvčí prince Harryho si na něj otec neudělal čas kvůli plnému programu. Teď se však ukazuje, že král o setkání s Harrym stál. Ten měl však ubytování v královském paláci odmítnout a raději zůstal po celé tři dny na hotelu.

K setkání údajně nedošlo kvůli královu programu

Princ Harry se začátkem měsíce objevil ve Velké Británii na celé tři dny. Mimo jiné tu promluvil u příležitosti 10. výročí Invictus Games na speciální bohoslužbě v katedrále svatého Pavla v Londýně. Ačkoliv to vypadalo, že by se mohlo jednat o skvělou příležitost, jak se vidět s rodinnými příslušníky, k žádnému společnému setkání nedošlo.

„Kvůli nabitému programu Jeho Veličenstva to nebylo možné,“ řekla podle deníku Mirror mluvčí prince Harryho. Ten poté odmítl bydlet v královské rezidenci a zůstal po celou dobu pobytu v hotelu. Teď se však ukazuje, že se věci mají trochu jinak. A je to naopak král Karel III., koho prohlášení Harryho mluvčí zarmoutilo.

Toto rozhodnutí prince Williama bude mít negativní dopad na celou královskou rodinu

Harry měl odmítnout pobyt v královském paláci

Když se princ Harry svého otce před cestou do Londýna ptal, zda může zůstat v královském paláci, jeho otec řekl ano. Bylo by tak pro ně mnohem snadnější se vidět i přes jejich plné diáře. Princ Harry se však nakonec v královské rezidenci neobjevil a následné jednostranné vysvětlení jeho mluvčí krále opravdu nepotěšilo, protože měl v plánu si na svého syna čas udělat.

Fotografie: Depositphotos

Do pošramocených rodinných vztahů příliš nepřispěla ani následná cesta Harryho a Meghan po Africe, o které jsme na SvětěKreativity podrobně informovali. Ta měla krále dokonce rozzuřit. Přesto, že manželé opustili své královské povinnosti už v roce 2020, jejich cesta po Africe spíše připomínala oficiální královskou návštěvu. A to se nikomu v paláci nezamlouvá.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*