Princ William oznámil nečekanou novinku ohledně princezny Kate

Fotografie: Depositphotos

Princ William je nejen milující otec, ale především oddaný a podporující manžel. Proto je mu zatěžko, že musí Kate ponechat samotnou a jet na svatbu svého přítele.

Rakovinu nezastaví ani modrá krev. Počátkem letošního roku tak hned dva členové královské britské rodiny tuto diagnózu oznamovali veřejnosti. Pro oba to přitom znamená stažení se do ústraní a vynechání některých významných událostí.

Rakovina si nevybírá

Od počátku roku 2024 si britská královská rodina prochází těžkými chvílemi. V únoru veřejnosti přiznal král Karel III., že se léčí s rakovinou, a o měsíc později s podobnou diagnózou šokovala Kate, princezna z Walesu. Jak uvádí portál iDnes, k odhalení nemoci u britské princezny došlo po operaci břicha. Její lékařský tým jí následně doporučil, aby podstoupila preventivní chemoterapii. Z důvodu léčby, ale i proto, aby se mohla více soustředit na svůj zdravotní stav, se tak Kate stáhla do ústraní.

Sama Kate přitom neuvedla, kterou konkrétní rakovinou trpí. Obecně jde dle Healthline o velmi širokou skupinu chorob, jejichž společným jmenovatelem nicméně je autonomní růst buněk, který by jinak měl být regulovaný. Zasažené mohou být různé části těla od tlustého střeva, žaludku či slinivky přes plíce, vaječníky až po krev. A jak jsme psali na SvětKreativity, rovněž projevy rakoviny jsou velmi různorodé.

Toto nejnovější prohlášení prince Harryho rozčílilo krále Karla III. Veřejnosti se potvrdily obavy

Chystá se velká svatba

Na každý pád stav princezny Kate vyžaduje, aby hodně odpočívala a zbytečně se nestresovala. Již několik měsíců se tak neukazuje na veřejnosti a neúčastní se akcí. A jinak tomu nebude ani v případě svatby sedmého vévody z Westminsteru, Hugha Grosvenora. Ten si bude brát svou dlouholetou přítelkyni Olívii Hensenovou, jak uvedl web TheSun.

Fotografie: Depositphotos

Velkolepá událost je naplánovaná na 7. června a princ William je i se svou chotí pozvaný. S ohledem na Kateino zdraví se ale manželé rozhodli, že společného přítele v jeho velký den podpoří pouze William. Jak uvádí portál TN, oslavy by měly trvat dva dny. Vévoda z Westminsteru je rovněž blízkým přítelem prince Harryho, nicméně ten ani jeho choť pozvánku nedostali.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*