Pouhá jedna lžička obyčejné rýže nalačno každé ráno: Řekněte „Sbohem!“ bolesti kloubů, zad, šíje, beder a krční páteře

Bolest kloubů, zad a šíje patří mezi nejčastější problémy dnešní doby. S úlevou vám však naštěstí dokáže pomoci pouhá jedna lžička obyčejné rýže nalačno.

Ačkoliv mnoho lidí považuje rýži za obyčejnou přílohu k jídlu, její konzumace přináší řadu zdravotních přínosů, a to zejména pokud ji správně připravíte a sníte ráno nalačno. Jedná se o pomoc s úlevou od bolesti kloubů, zad a šíje, očištěním těla od nahromaděných toxinů a snadnější odbourání přebytečných kil. Tato běžná potravina disponuje jedinečnou strukturou, díky které funguje jako „houba“ – dokáže nasát veškeré nežádoucí prvky v těle a následně je pomoci vyloučit ven.

Toxiny v těle mohou mít tragické dopady

Toxiny v lidském těle napadají klouby a krevní systém, což může vést k mnoha nepříjemným, někdy dokonce až závažným problémům, jako je například bolest kloubů, zad, šíje, problémy s určitými druhy pohybu nebo zanášení cév, jejich soustavné poškozování a rozvoj rakoviny. Je proto důležité, abyste se hromadění těchto nežádoucích prvků snažili zamezit nebo jej alespoň zmírnit – a není žádným překvapením, že právě s tím vám dokáže pomocí především správná strava.

Jednou z nejúčinnějších metod, jak pročistit tělo od nahromaděných toxinů a zbavit se bolesti kloubů, je konzumace obyčejné rýže ráno nalačno. Jedná se o skvělý trik, který vám již během několika dní pomůže ulevit od nepříjemných problémů, pročistí vaše střeva a usnadní shazování přebytečných kil. Kouzlo tohoto triku však spočívá v přípravě rýže, která pro českou kuchyni není úplně běžná. Po čase si však na ni zvyknete a nebude vám dělat žádný problém.

Lžička rýže nalačno vyřeší vaše problémy

Abyste rýži připravili správným způsobem a mohli zahájit detoxikaci, budete potřebovat sklenici, citron a vodu – počet lžiček rýže se vždy rovná vašemu věku děleno dvěma. Pokud vám je tedy například 40 let, použijte 20 lžiček syrové rýže. Toto množství vložte do sklenice, vymačkejte na ni citron, naplňte vodou, pevně sklenici uzavřete a uložte přes noc do ledničky. Druhý den ráno rýži vyndejte, zkonzumujte 1 čajovou lžičku hotové směs na lačný žaludek (nejlépe před 8:30) a hned poté vypijte sklenici vlažné vody.

Fotografie: Pexels

Takto pokračujte, dokud nespotřebujete všechnu směs. Léčebný proces má také jednu podmínku – po konzumaci rýže nesmíte jíst minimálně 3 hodiny. V opačném případě byste totiž přerušili čištění střev. Při správném užívání tohoto léku pocítíte účinky již po dvou týdnech. Po takové době budete mít naprosto čisté tělo, zbavíte se bolesti dolní části zad, krční páteře a samozřejmě také kloubů. Díky rýži se všechny toxiny vyloučí stolicí a močí (pokud tedy změní barvu, není to důvod k obavám).

Jedinečná kombinace složek

Tajemství tohoto přírodního léku spočívá především v přípravě rýže a přidaném citronu. Pokud ji totiž připravíte tímto způsobem, nebude se trávit v žaludku, ale ve střevech, kde bude navíc působit jako houba. To znamená, že nasaje veškeré odpadní látky a toxiny a následně je stolicí vyloučí ven. Spolu s citron vám pak pomůže vyčistit cévy a normalizovat metabolismus, což vám může pomoci zejména pokud chcete zhubnout.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*