Tchyně chce od manžela každý měsíc peníze a on jí prostě neumí říct ne. Situace, která má jen jedno nepříjemné řešení

Fotografie: Depositphotos

Ne každá žena má to štěstí, že by si se svou tchyní rozuměla. Horší je, když tchyně začne zanedbávat svoje vnouče a rodinu.

Manžel ženy s dnešního příběhu měl se svoji matkou vždycky skvělý vztah, a ženě to vlastně ani nevadilo, pořád lepší, než aby se mezi sebou hádali. Byla to milující babička, která své vnouče kdykoliv ráda pohlídala a páru velmi pomáhala. Všechno bylo super, dokud si tchyně nenašla milence. Ten ji totiž okrádal o peníze a ona, zaslepená láskou, si ničeho nevšímala. Došlo to až do extrémů.

Nic se jí nelíbilo

Od té doby, co si moje tchyně našla milence, nechce se už starat o naši dceru, svoji vnučku. Když k nám přijde na návštěvu, nikdy si neopustí poznámku, že náš byt je ve velmi špatném stavu. Jednou už jsem toho měla dost a tak jsem jí řekla, že když se jí to tady tak nelíbí, tak by nám mohla přispět peníze na nové vybavení. Na to mi odpověděla, že ona sama potřebuje pomoct.

Fotografie: Depositphotos

Manžel jí začal dávat peníze

Nedávno přišla se špatnou zprávou. Řekla nám, že přišla o práci a požádala nás o pomoc. Můj manžel svoji matku miluje nadevšechno. Začal jí posílat jednu třetinu svého platu a posílá jí to každý měsíc. Všechno bych naprosto tolerovala, kdyby si nenašla milence, který se na ní začal přiživovat.

Nechce vídat vnučku

Poté, co jejich vztah začal být trošku vážný, se k ní nastěhoval. Prý z toho důvodu, aby neutrácel peníze navíc za jeho pronajatý byt. Opustil nejen byt, ale i svoji manželku a děti.

Od té doby, co spolu začali žít, přestává tchyně úplně vídat svoji vnučku. Když jsem se po mateřské vrátila do práce, potřebovala jsem podporu nejen od manžela, ale právě od tchyně.

Fotografie: Unsplash

Minulý měsíc moje dcera onemocněla a tchyni jsem přemluvila, aby s ní několik dní zůstala. První dva dny bylo všechno v pořádku, ale třetí den se ani neukázala. Nejen, že jsem měla zpoždění v práci, ale když jsem jí zavolala, tak mi to ani nezvedala.

Přestali jsme se s nimi vídat

Když jsem jí zkoušela volat znova, vzal mi to ten její milenec a odpověděl mi, že nám nic nedluží a ať už nevoláme. Musela jsem si vzít den volna v práci a byla jsem opravdu vytočená. Další den jsem o pohlídání dcerky požádala sousedku, která naštěstí souhlasila. Začátkem měsíce zavolala tchyně manželovi, aby mu vyčetla, že jí neposlal peníze na účet jako každý měsíc.

Fotografie: Depositphotos

Ona s jejím partnerem totiž bez těchto peněz neměli vlastně nic. Manžel jí řekl pouze, že jí nic nedlužíme a ať nám už nevolá. Pokud nemá čas na vlastní děti, ať se spoléhá na ty, kterým svůj čas věnuje. Od té doby s mou tchyní vůbec nekomunikujeme.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]