Znepokojivé proroctví slavné věstkyně Baby Vangy pro rok 2022. Pokud se její slova vyplní, tak se má lidstvo na co těšit

Fotografie: Depositphotos

Baba Vanga, světově známá jasnovidka Bulharska, prorokovala pro letošní rok 2022 znepokojivé události. Čekají nás přírodní katastrofy i pokrok technologií ohrožující lidstvo.

Jméno Evangelia Dimitrova vám zřejmě nic moc neřekne, ovšem Baba Vanga už určitě ano. Je to jedna a tatáž osoba, nejpopulárnější bulharská jasnovidka 40. let tohoto století. Její předpovědi zatím nebyly příliš přívětivé a bohužel tomu nebude jinak ani v roce 2022. Její hrozivá proroctví nás budou provázet i v nadcházejících měsících.

Kdo je Baba Vanga

Prorokyně bulharského komunistického režimu ztratila zrak už ve svých 12 letech. To ji však pomohlo vyvinout v sobě dar jasnovidectví, který ji umožnil interpretovat budoucnost na mnoho let dopředu. Své první proroctví uvedla ve svých 19 letech. Bylo to v roce 1941, když nacistická vojska vstoupila do Jugoslávie, kdy vyšly najevo její věštecké schopnosti a rychle se díky nim stala nejkonzultovanější věštkyní Bulharska.

Fotografie: Pixabay

Můžeme jí přezdívat Nostradamem Balkánu. Baba Vanga odhalovala i předpovědi týkající se nového tisíciletí, z nichž se některá naplnila. Pro rok 2022 prorokuje znepokojivé události. Baba Vanga zemřela v roce 1996.

Svět postihnou přírodní katastrofy

Baba Vanga údajně zmínila invazi kobylek, která postihne Indii a jihovýchodní Asii. Tato událost zapříčiní velký hladomor v tomto regionu. Někteří také tvrdí, že Baba Vanga pro rok 2022 předpovídá, že na kontinentu bude přibývat záplav a zemětřesení.

Města se budou potýkat s nedostatkem vody

Nejen Baba Vanga, ale i vědci hovořili o nedostatku zdrojů v roce 2022. Bude vládnout velké sucho. Jedná se o znečištění jezer a řek, což bude zhoršovat vodní krizi v globálním měřítku. Ačkoli se veškerá proroctví zatím zdají jako velmi hypotetická, Baba Vanga předpověděla i útoky z 11. září nebo smrt princezny Diany.

Fotografie: Pixabay

Pokrok technologií, který smaže hranice reality

Baba Vanga také učinila prohlášení, že lidstvo bude u takového pokroku technologií, které přiměje lidi, aby přestali rozlišovat mezi skutečným a virtuálním. Pokud se všechny předpovědi Baby Vangy naplní, můžeme očekávat další, skutečné katastrofy, mezi nimiž bude mimo jiné tání ledovců do roku 2033, což povede ke zvýšení hladiny moří.

Fotografie: Pixabay

Zdroj: BioGuia

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]