Předpověď Nostradama na zbytek roku 2024: Tyto události pohnou světem

Fotografie: Depositphotos

Přestože je stovky let po smrti, jeho předpovědi dodnes hýbou světem. Opravdu se letos dočkáme uvolnění anglického trůnu?

Nostradamus se ve svých předpovědích spoléhal na pohyb hvězd. Právě z něho dokázal vyčíst události, které se ještě nestaly. A to nejen v jeho době, ale dokonce staletí do budoucnosti, včetně dneška. Vyplní se jeho věštba ohledně anglické královské rodiny?

Potřebujeme věřit

Víra v Boha, různé proroky nebo třeba i horoskopy. Přestože valná většina lidí na přímou otázku odpovídá, že v nic takového nevěří, přesto si předpovědi alespoň přečtou. Protože co kdyby náhodou. Jak uvádí portál Psychologie, ono nutkání by se dalo vysvětlit jako touha zpřehlednit si svět kolem sebe. Zjednodušit si ho, abychom ho mohli lépe uchopit. A tak to bylo odevždy.

Sibyla ve starověku, Nostradamus v novověku, baba Vanga ve 20. století. To je jen část těch nejznámějších proroků, kteří svými mrazivými předpověďmi upozorňovali svět. A ani v moderní době se zřejmě věštecké schopnosti úplně nevytratily, jak lze usuzovat podle vizí Athose Salomého pro rok 2024, o nichž jsme psali na SvětěKreativity. Tomu se podařilo předpovědět pandemii koronaviru. Kromě něj se ale k letošnímu roku ve svých věštbách vyjadřoval již zmíněný Nostradamus.

Předpověď Baby Vangy na zbytek roku 2024 nahání husí kůži. To nejhorší nás teprve čeká

Předpovědi potřebují výklad

Michel de Nostredame či Nostradamus byl francouzský lékař, vzdělanec a astrolog žijící v 16. století. Když mu bylo více než 50 let, zhlédl se v astrologii, s jejíž pomocí sestavoval svá proroctví. Ta vyšla jednotně v podobě knihy v roce 1555. Každé proroctví je v knize zastoupené čtyřverším, kdy sto těchto čtyřverší má symbolizovat jedno století. Nutno ovšem podotknout, že rýmy jsou velmi tajemné a neurčité.

koruna
Fotografie: Freepik

I přesto pro rok 2024 Mario Reading, který je jedním z analytiků Nostradamových proroctví, uvádí, že dojde k abdikaci britského krále. A jak uvádí web Twice, na jeho místo následně nastoupí někdo nečekaný, což by mohlo odkazovat na prince Harryho. Ten je nyní u královské rodiny tak trochu v nemilosti. Podle portálu Deník by pak mohlo dojít ještě k volbě nového papeže nebo klimatické krizi.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*