Manžel se rozhodl poprvé pomoci s úklidem. Vzápětí hořce litoval, skončil v nemocnici

Fotografie: Paul Roth / Creative Commons / Attribution 2.0

Pro většinu párů je zcela přirozené, že se oba podílejí na chodu domácnosti. Tento muž však své ženě nikdy nepomáhal a když se konečně rozhodl uklidit, okamžitě toho litoval.

Čtyři týdny v nemocnici a šest týdnů v sádře. To byl výsledek vůbec první pomoci s úklidem, kterou poskytl 26letý muž. Jeho snoubenka ho požádala, aby jí pomohl, a on to samozřejmě udělal, ale nevyšlo to podle jeho očekávání. Našla ho na hromadě před schody, zamotaného do vysavače a neschopného chůze. Nejdřív si myslela, že si dělá legraci. Rychle si pak ale uvědomila, že to není vtip, a zavolala záchranku.

Skončil v nemocnici poté, co pomáhal s domácími pracemi

Šestadvacetiletý Nathan se má oženit se svou partnerkou Bethan a ta se rozhodla, že ho vybičuje a zapojí ho do domácích prací. Poslala ho vysávat schody, ale on si brzy začal stěžovat na zranění, a tak se Bethan domnívala, že to její partner jen předstírá, aby se zbavil další práce. Ukázalo se však, že si ve skutečnosti zlomil dvě kosti v noze poté, co nějakým způsobem spadl ze schodů, a tak mu zavolala sanitku a odvezla ho na ošetření do Královské nemocnice ve Walesu.

Zamotal se do šňůry

Podle Bethan Nathan nikdy neměl rád domácí práce a snažil se jim vyhýbat. Při této příležitosti ho Bethan přesvědčila, aby „poprvé“ pomohl s vysáváním, a tak začal nahoře na schodech, ale nedostal se daleko, protože zakopl o šňůru od vysavače a upadl. Řekla: „Trochu naříkal, že se mu nechce vysávat, ale zvládl to. Pak jsem uslyšela obrovskou ránu a myslela jsem, že propadl stropem.“

Když ho našla na hromadě pod schody, byl zamotaný do šňůry od vysavače a nemohl chodit. Nejdřív si myslela, že se jen snaží dostat z dalšího úklidu, ale zjevně měl velké bolesti, takže odtušila, že si opravdu ublížil. Vzhledem k tomu, že chodba byla příliš úzká na to, aby Nathana odvezla na invalidním vozíku, museli být dokonce přivoláni hasiči, aby ho převezli. Málem museli vymontovat okno, ale nakonec se jim ho podařilo dostat ven.

@bethanmarsh97 🤣 #mencleaning ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Stále se snaží ho zapojit do úklidu

Vmžiku se u celého incidentu seběhlo několik zvědavých sousedů. Když na to Bethan teď vzpomíná, připadá jí to docela legrační. V rozhovoru uvedla, že se stále snaží přimět muže k úklidu, ale zapojuje ho raději jen do umývání nádobí a méně nebezpečných prací. Stalo se vám nebo někomu z vašeho okolí pří úklidu něco bizarního? Podělte se s námi o svůj příběh!

Zdroj: Delbart

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*