Psychologický test: obrázek, který vidíte jako první, o vás může leccos vypovědět

Podívejte se na následující obrázek, ale příliš o něm nepřemýšlejte. Takto začíná tento unikátní psychologický test. To, co vám padne jako první do oka o vás totiž dokáže leccos vypovědět. Teprve poté, co rozeznáte svůj první předmět, který jste uviděli, zjistíte, že na obrázku se skrývá celkem pět předmětů: prstýnek, náušnice, přesýpací hodiny, řetěz a koruna. Který z nich jste viděli jako první právě vy? Jste rodinný typ nebo se zaměřujete na své vlastní touhy?

Prstýnek

Jestliže jste ze všech předmětů nejprve rozeznali prstýnek, znamená to, že jste oddaní svojí rodině. Milujete ji a dokážete se pro ni vzdát čehokoliv. Jisté je, že také vaše rodina vás miluje, dokáže ale ocenit to, co pro ni skutečně děláte? Stali jste se pro ně jakousi samozřejmostí – s vaší pomocí a tím, že se točíte kolem každého člena rodiny, se prostě již počítá.

Přesýpací hodiny

Přesýpací hodiny jsou znamením toho, že pracujete pro svou rodinu, na úkor sebe samého. Snažte se zaměřit také na svoje touhy, neznamená to, že tím svou rodinu zanedbáváte.

Náušnice

Jste oddaní své rodině, snažíte se jim udělat radost a zabezpečit je za každou cenu. Bohužel nemůžete vyřešit problémy všech, i tak to ale dál zkoušíte. Někdy vás ubíjí rutina každého dne.

Řetěz

Jdete si tvrdohlavě za svým cílem, na své cestě neznáte únavu. Právě vaše cesta za splněním velkých cílů je pro vás výzvou. Máte spoustu práce se svými velkými sny, takže občas zapomínáte na to, odměňovat se v průběhu cesty. Dopřejte si trochu odpočinku a užívejte si i malých radostí, které vám život poskytuje.

Koruna

Vy jednoduše vždycky dosáhnete toho, co chcete. Jdete si za svými cíli, tvrdohlavě. Nikomu ve své blízkosti s výjimkou rodiny nevěříte, protože jste byli mnohokrát frustrovaní.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]