Pusťte léto do svého domu aneb neobyčejně obyčejné dekorace

ubrus-dekoraceBarvy hodící se k létu jsou nevyčerpatelné. Modrá jako nebe či moře, zelená jako tráva, limetková nebo melounová je zase osvěžující, žlutá jako hřejivé sluníčko, červená je barvou vášně, ale i zapadajícího slunce. Zapomenout nesmíme ani na bílou, která je barvou čistoty a ochladí v horkých letních dnech, šedivá zase připomene oblázky.

Záleží jen na vás a vaší fantazii. Léto je ideálním obdobím, jak lehce proměnit interiér v útulnou oázu.

Ubrusy rozveselí každý stůl

Užijte si letní přírodu v plné kráse se všemi jejími kouzly. Začít můžete od různých dekorací, jako je prostření stolu vzorovanými či jednobarevnými ubrusy, větvičky stromů ve stylových vázičkách, až po květinovou výzdobu, kamínky na okenním parapetu, mušličky na okraji vany a jiné dary přírody, které si přinesete domů z procházky či dovolené. Uvidíte, jak váš dům rázem ožije a zlepšíte si tím náladu. Stylovou vázičkou je myšlena klidně i obyčejná zavařovačkapolštářky od okurek. Spoléhejte se spíše na hravost než luxusní detaily. Léto si vyžaduje vonící květy, veselé barvy a nevšední detaily.

Nezapomínejte na pohodlné polštářky

Kvetoucí větve keříků a okrasných stromků vypadají v interiéru půvabně, zvláště pak v barevném souznění s polštářky ledabyle poházenými po podlaze či sedací soupravě. Zapomenout však nesmíte na každodenní výměnu vody, aby vám ta krása co nejdéle vydržela. Jako výtečná dekorace poslouží i barevné svíčky, pestré stužky a skleněné mísy plné okvětních lístků.

Spánek jako na vlnách aneb hebká prostěradla

Spánek jako na vlnách vám zajistí i ložní prádlo. Prostěradla v jednobarevném provedení oživíte rozdílným povlečením. Mimo kytek souvisí s létem i závan moře. Připomeňte si prosluněnou dovolenou například barevným prostěradlapískem ve sklenicích, oblázky a jinými dekoracemi v modravém odstínu. Váš noční stolek oživí bonsai, případně jiná rostlinka. Toužíte-li po kytkách, lze je vyrobit z barevných papírových ubrousků. Ty nemusíte zalévat a zůstanou věčně krásné.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*