Ranní procházka po pláži se změnila v tragédii. Mladý pár udělal tuto osudovou chybu

Fotografie: Depositphotos

Nikdy nepodceňujte sílu moře. Mladá dívka nemohla tušit, že nevinná procházka po pláži se jí stane osudnou, a to kvůli silné vlně, která ji strhla do oceánu.

Moře může být někdy velmi zrádné, obzvlášť když nepanuje dobré počasí a na moři jsou velké vlny. Přesvědčila se o tom bohužel i teprve dvacetiletá dívka, která se šla podle TN s kamarádem projít na pláž. Lidé na mobilní telefon zachytili, jak zmizela ve vlnách. Její tělo se i přes několikadenní snahu záchranářů najít zatím nepodařilo. Sestra utopené dívky řekla, že na pláži bylo více lidí, ale nikdo z nich se jí nesnažil pomoci.

Chvíli vlnám vzdorují, ale moře je silnější

Dovolená začátkem června v ruské Soči se dvacetileté Dianě stala bohužel osudnou. Brzy ráno si vyrazila se svými dvěma kamarády na procházku po pláži. Moře bylo velmi rozbouřené a pláž bičovaly vysoké vlny. Kamera zachytila, jak nejprve stojí s kamarádem jen na kraji moře a voda jim sahá sotva po kolena. Když však dorazí vysoká vlna, zaplaví oba až po pás.

Na záběrech je vidět, že kamarád Dianu pevně drží, aby v pohyblivém písku neztratila rovnováhu. Jenže další vlna jí už podrazí nohy. V tuto chvíli nejspíš oba pochopí, že by měli z vody rychle zmizet. Kamarád se snaží Dianu před sebou tlačit na břeh. Vysoké vlny jsou však neúprosné a další jim jejich snahu překazí. Silná vlna je strhne oba dva. Tentokrát už však Dianu zanese ještě více do moře a nedlouho na to zmizí ve vlnách.

Ze 2 dívek se staly skutečné superhrdinky. Po zaslechnutí podivných zvuků zareagovaly geniálně

Lidé vše natáčeli, nepomohl nikdo

Dianin kamarád se snaží pomoci, utíká po pláži, ale zdá se, že ji nikde nevidí. Bezúspěšně se několikrát vrhne do vln, ale po Dianě už není ani památky. „Lidé jen stáli a dívali se, natáčeli si, co se děje, na své telefony. Všichni to viděli, ale nikdo nepomohl,“ cituje rozhořčenou a zdrcenou sestru Diany deník RuNews24.

Sestřino utonutí ale klade za vinu hlavně jejímu třicetiletému kamarádovi. Ten byl na rozdíl od ní zkušený, zatímco Diana byla u moře vůbec poprvé. Nemohla tak tušit, jak neuvěřitelnou sílu rozbouřené moře ve skutečnosti má. Záchranářům se Dianino tělo zatím nepodařilo najít. Pokud jste citliví, zvažte sledování těchto autentických záběrů. Na SvětěKreativity se můžete podívat také na to, jak teprve pětiletá holčička zachránila maminku před utonutím v bazénu.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*