Pizza-sendviče za 15 minut. Šťavnatá náplň na křupavém bochníčku. Hodí se na večery u televize i oslavy. Famózní pohoštění

náplně na pizza sendviče

Ať už chystáte oslavu nebo si jen chcete dát něco dobrého, vyzkoušejte si tyto pizza sendviče. Každý strávník jistě ocení, když si pizzu může vychutnat trochu jinak.

Pizza je jídlem, které si lidé objednávají velice často a nebojí si ji dopřát k večeři, obědu nebo klidně i ke snídani. Díky pizze některé osoby častokrát přijdou i na nové chutě, protože ochutnají pizzu s jinými surovinami, než jsou zvyklí. Pokud vás už pizza tak trochu omrzela, zkuste si udělat například pizza sendviče, kterými můžete pohostit přátele nebo si je lze dopřát při odpočinku večer u televize.

Suroviny, které budete potřebovat

Na domácí pizza sendviče si připravte tyto suroviny:

  • 1 ks cibule
  • 1 ks paprika
  • 100 g uzená klobása
  • 1 ks žampiony
  • 100 g sýr
  • 1 / 2 mletý černý pepř
  • 1 lžička kečup
  • 1 lžíce majonéza
  • 10 koleček z bagety

Přípravu pizza sendvičů zvládne každý

Tyto pizza sendviče zvládne opravdu každý, takže pokud víte, že k vám má dorazit návštěva, určitě si pro ni můžete přichystat toto pohoštění, i když nemáte zkušenosti v kuchyni. Nejprve si vezměte cibuli a snažte se ji nakrájet na co nejmenší kousky. Jen díky tomu nebudou pizza sendviče příliš cibulové.

mazání koleček

Nakrájejte i ostatní suroviny

Vezměte si mísu a do ní dejte nakrájenou cibuli. Následně si nakrájejte i papriku, klobásku a vše se snažte krájet najemno. Vše smíchejte v misce, do které jste již předtím dali cibuli. Do misky přidejte také nakrájené žampiony a sýr nastrouhejte nahrubo. Celou směs v míse nakonec okořeňte černým mletým pepřem a dochuťte majonézou, kečupem a důkladně promíchejte. Tuto náplň následně natřete na kolečka bagety.

pizza sendviče

Natřete na bagetu náplň a dejte kolečka péct

Každé jednotlivé kolečko bagety namažte podle vašich preferencí. Někdo má rád na pizze tlusté těsto a méně náplně a někdo zase naopak. Pokud tedy máte rádi hodně náplně, nebojte se jí dát na kolečko dostatek. Natřené pizza sendviče si poté rozprostřete na plech vyložený pečícím papírem a předehřejte si troubu na 150 °C. Až bude v troubě tato teplota, dejte pizza sendviče péct na přibližně 7 minut.