Řidič kamionu zachránil životy všech přítomných po vážné nehodě. Z nahrávky běhá mráz po zádech

Fotografie: Depositphotos

Řidič kamionu nečekal ani chvilku a rozhodl se, že zachrání životy několika lidí. Je to opravdový hrdina.

Na silnicích nebývá vždy úplně bezpečno a dost často se bohužel přihodí nějaká vážná dopravní nehoda. Proto byste všichni měli vždy jezdit opatrně a především bezpečně, protože nikdy nevíte, koho na silnici potkáte. Tento řidič kamionu se při jedné takové nehodě rozhodl, že se pokusí zachránit životy.

Osobní auto jelo velmi rychle

Na internet se dostalo video, které ukazuje velmi nebezpečnou situaci na jedné z polských silnic. Osobní auto se snažilo předjíždět, ale bohužel bylo úplně jasné, že to nezvládne. A tak málem došlo k čelní srážce. Vše to má natočený jeden řidič kamionu, který toto video dal na své sociální sítě i na YouTube.

Fotografie: Pexels

Řidič kamionu jel po jedné z polských silnic ve svém pruhu, když si najednou všiml osobního auto, které se snažilo předjíždět tam, kde to bylo zakázané. Osobní auto předjíždělo v zatáčce v lese a bylo téměř jasné, že dojde k čelní srážce s kamionem. Řidič kamionu ale prokázal opravdu obdivuhodné reflexy.

Lidé jsou z jeho jednání nadšení

Řidič se totiž čelní srážce dokázal vyhnout a řidiči osobního auta tím zcela jistě zachránil život. Srážka by totiž měla za následek smrt a nebo vážné zranění, kdyby tento řidič nenajel na úplný kraj silnice. Jeho reakce udělala na mnoho uživatelů internetu velký dojem. Ukázalo se, že při incidentu nebyl nikdo zraněn a řidič osobního auta měl v sobě dokonce 1,5 promile alkoholu. Naštěstí všechno dobře dopadlo.

Zdroj: Namasce