Herec z oblíbeného českého seriálu promluvil o temné minulosti. Jeho vyjádření překvapilo celý národ

Fotografie: Depositphotos

Václav Upír Krejčí se v nedávném rozhovoru rozpovídal o autonehodě, kterou média prezentovala jako pokus o sebevraždu pod vlivem alkoholu. Krejčí tyto teorie odmítá.

Jméno Václav Upír Krejčí zřejmě není třeba nikomu příliš představovat. Známý herec působí na české scéně již řadu let. Také se o jeho životě hojně píše, dříve více než nyní. Bouřlivý rozchod s manželkou, autonehoda s účastí alkoholu apod. Dnes však září v nové komedii Láska na zakázku, a dokonce našel i novou lásku.

Ještě nedávno mu nebylo do smíchu

V rozhovoru pro Blesk se Václav Upír Krejčí rozpovídal i o situacích, kdy mu nebylo zrovna do smíchu, například o nedávné autonehodě. Krejčí si stojí za svou pravdou, a sice že před jízdou nepožil ani kapku alkoholu, ačkoli se často psalo o opaku. Stejně tak uvádí, že se nejednalo o pokus o sebevraždu, jak některá média také označovala jeho pád autem z můstku.

„Samozřejmě v tu chvíli mi bylo všechno jedno, protože jsem se právě dozvěděl něco hodně ošklivýho, co mi změnilo život. Z toho můstku, co já, spadli druhý den i hasiči! Za tu nehodu opravdu mohlo blbý počasí a vyjeté koleje,“ zavzpomínal Krejčí. U herce však dechová zkouška prokázala, že alkohol pil, jak informuje web iDnes. Sám ovšem uvádí, že se napil na uklidnění až po nehodě z flašky, kterou měl po celou dobu vedle na sedadle vozidla netknutou. Nakonec mu soudce uložil pokutu 240 tisíc korun a na 3 roky odebral řidičský průkaz.

V pouhých 56 letech zemřel milovaný herec z krimiseriálu. Filmová scéna zažívá krušné chvíle

Září v novém seriálu

Nyní herec opět slaví úspěchy v novém komediálním seriálu Láska na zakázku, kde dle jeho slov s Petrem Baťkem hrají dva opilé blbce, kteří nic neberou vážně a ze všeho mají jen srandu. Režisérka seriálu Eva Toulová pro tyto dva aktéry vymyslela spoustu zábavných scén, jež pobaví nejednoho diváka. O alkoholu a jeho dopadech jsme již psali na SvětěKreativity. Této ženě z Dánska se touha po alkoholu zcela vymkla kontrole.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*