Snaha o zachycení romantické fotografie u vody se proměnila v boj o život. Žena varuje před touto chybou

žena na pobřeží
Fotografie: Freepik

Chtěla se vyfotit jako mořská panna na útesu. Vše skončilo jinak, než si představovala. Je to jasný vzkaz, aby si všichni dávali při pořizování fotografií pozor.

Dávejte si velký pozor při pořizování snímků na nebezpečných místech. Ačkoliv se vše zdá zdánlivě klidné a nevinné, může nastat zvrat, se kterým nepočítáte. Jako v případě této mladé ženy, o níž informoval deník Webniusy. Měla velké štěstí, že se jí při natáčení romantického videa nestalo nakonec nic vážného. Dnes má snímky, nad kterými se může pobavit, ale vše mohlo skončit mnohem hůře.

Oceán se zdál být klidný

Mladá žena, Rosangela de Silva z brazilského Ria de Janeira, si vyrazila se svým přítelem na procházku podél útesu. Oceán se zdál být poměrně klidný, a tak se partneři rozhodli, že pořídí nějaké zajímavé snímky na památku. Rosangela si tak sedla na velký kámen a snažila se zaujmout pěknou pózu pro fotoaparát. Přítel ji mezitím natáčí na mobilní telefon, takže následující okamžiky se mu podaří zachytit.

Rosangela se dívá do kamery a nemá tušení, co se děje za jejími zády. Její přítel však zpozoruje zlověstně se vzdouvající velkou vlnu, jež se stále zvětšuje a rychle míří směrem k nim. „Jednoho dne na pláži jsem se rozhodla vyfotografovat na skále, která mi připadala nádherná. Když jsem pózovala, začal křičet o vlně a to mě opravdu překvapilo,“ cituje Rosangelu web PetaPixel. Po přítelově upozornění se otočí, ale na silnou vlnu už nestačí nijak zareagovat. Ta ji svojí silou nabere a doslova ji strhne z velkého kamene, na němž ještě před chvíli seděla.

Na internet unikly znepokojivé fotografie z této školky. Matka 3leté holčičky se stala terčem kritiky

Naštěstí se nic nestalo, a tak se lidé nad záběry baví

V záběru pak ještě vidíme, jak se ji snaží její přítel vytáhnout z vody. Je tedy jasné, že tento nečekaný útok vlny přežila. Skončila však mezi jinými pobřežními skalisky, a tak nechybělo moc, aby si odnesla nepěkné zranění. Celá situace mohla také skončit tragicky. Rozhodně by nebyla první ani poslední, kdo přišel o život při pořizování úchvatného záběru.

žena na pobřeží
Fotografie: Freepik

Naštěstí všechno dobře dopadlo a Rosangele se nic vážného nestalo. Pár se proto rozhodl podělit o tyto záběry i s veřejností. Lidé se tak videem spíše baví. „Dobrý způsob, jak se zbavit své drahé polovičky,“ zavtipkoval jeden z komentujících. Na SvětěKreativity jsme psali o jiném případu, kdy se pořizování selfie proměnilo v noční můru. Žena skončila se 40 stehy v obličeji.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*