Rozzuřený farmář měl po krk toho, že si soused z jeho pozemku dělal skládku. Dal mu životní lekci

Fotografie: Depositphotos

Lidé tleskají pomstě, kterou zorganizoval tento rozezlený farmář. Dal tak jasně najevo, co bude následovat, pokud si někdo na jeho pozemku udělá černou skládku.

Deník SosialNytt informoval o nebývalé pomstě jednoho farmáře, jenž už měl dost lidí, kteří se na jeho pozemku zbavují nepotřebných věcí. Podařilo se mu jednoho hříšníka vypátrat a rozhodl se mu dát za vyučenou. Takovou pomstičku jste ještě neviděli. Nezodpovědný hříšník tak nestačil zírat. A hlavně je více než jasné, že si podobné chování v budoucnu už nezopakuje.

Pneumatiky na jeho pozemku jen přibývaly

Stuart Baldwin z britského Haydocku se živí jako farmář. Má rozlehlé pozemky, na nichž i se svými potomky hospodaří. Chovají dobytek a rovněž se zabývají likvidací bioodpadu, z nichž vyrábí kompost. Co mu však dělá vrásky na čele, jsou neukáznění lidé z okolí, kteří neustále vozí na jeho pozemky nejrůznější odpad. Když si všiml, že na jednom z pozemků se začíná vršit i hromada starých pneumatik, opravdu ho zajímalo, kdo si z jeho majetku dělá bez dovolení černou skládku.

A tak v blízkosti místa nastražil skrytou kameru. Netrvalo dlouho a na místě se objevila dodávka, z níž vystoupil mladý muž, který z ní začal vyhazovat další pneumatiky na už tak velkou hromadu. Když si Stuart prohlédl záběry, opravdu nevěřil vlastním očím, taková drzost. Jeho dcera se pak pustila do pátrání na Facebooku a podařilo se jí zjistit totožnost tohoto muže.

Rozzuřený dělník už měl po krk nepřijatelného chování majitelů domu. Jeho pomsta však překročila meze

Černou skládku mu přivezl před dům

Stuart ho poté kontaktoval a slušně mu vysvětlil, že bude muset všechny pneumatiky z jeho pozemku odvézt. Muž se tomu nebránil a slíbil, že to udělá. Dlouho se však nic nedělo. Stuartovi tak došla trpělivost a přikročil k rázné akci. „Nepřejeme si žádnou újmu jemu ani žádnému majetku, proto je umístíme na jeho zahradu, aniž bychom způsobili jakoukoli škodu. Chceme jen dokázat, že si nemůžete jen tak chodit a vyhazovat, co chcete a kam chcete, protože to není fér,“ řekl pro Daily Mail.

A tak vzniklo video, ve kterém přijíždí k rodinnému domu náklaďák s korbou, na níž je více než 400 pneumatik. Všechny putují na předzahrádku viníka, který se k odklízení nepořádku opravdu neměl. No tak teď už se mu nevyhne, protože přes horu pneumatik se jen těžko dostane ke svým vchodovým dveřím. Tato akce se u lidí setkala s pochopením a všichni rozezleného farmáře podpořili. Na SvětěKreativity se můžete podívat na jinou pomstu. Rozzuřený řemeslník nedostal zaplaceno, a tak kladivem zdemoloval vše, co předtím postavil.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*