Ručně vyrobený stojánek na šperky potěší dvojnásob!

Snad každá žena či dívka má ve své sbírce alespoň jedny náušnice, řetízek, pár prstýnků a nějaký ten náramek. Šperky k ženám neodmyslitelně patří již odnepaměti, není se proto čemu divit, že konečný počet veškeré bižuterie u nejedné z vás vysoce přesahuje desítky kousků. Pokud chcete mít své ozdoby neustále po ruce a skladovat je jak se patří – nikoli tedy ladem skladem poházené v šuplíku – pak je náš dnešní článek určený právě pro vaše oči a rozhodně byste si jej neměli nechat ujít.

Poradíme vám, jak s pomocí špetky šikovnosti a kreativity vyrobit vlastní stojánek na šperky. Není to těžké a jistě to zvládnete i vy! Postačí, když budete mít chuť se do toho pustit.

Struhadlo nejen do kuchyně!

Struhadlo má v kuchyni každá hospodyňka. Pokud jich máte dokonce více a víte, že se jednoho můžete s klidným srdcem zbavit, pak je náš nápad pro vás přímo stvořený! Výroba tohoto stojánku na šperky je velice snadná, záleží však na tom, pro jakou úpravu struhadla se rozhodnete:

  • úprava struhadla pomocí nátěru
  • úprava struhadla pomocí samolepicí tapety

Oba způsoby jsou po cenové stránce dostupné, rozhodnutí proto uzpůsobte tomu, na jak vysoké úrovni je vaše zručnost. U prvního způsobu je nutné zvolit takovou barvu, která bude držet na kovu – je to snadné, poměrně rychlé a časově nenáročné.

Druhý způsob vyžaduje koupi samolepicí tapety. Ta nestojí svět a vybírat můžete mezi nepřebernou nabídkou motivů, barev a vzorů, díky čemuž můžete vytvořit stojánek na šperky dle vlastního gusta. Pak už jen stačí zapojit svou zručnost, jež je v tomto případě potřeba. Na struhadlo nalepte tapetu, vezměte si nůžtičky na nehty a vystříhejte otvory – to už trochu času zabere, ale výsledek stojí za to!

Pro inspiraci přikládáme i jedno zajímavé video, kterého se při výrobě můžete držet.

Video: youtube, Obrázek: lovethispic

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]