Sára vycvičila svého psa takovým způsobem, že předvádí neuvěřitelné věci. Porota říká, že je chytřejší než průměrný člověk

Fotografie: Depositphotos

Pokud patříte mezi milovníky psů, určitě si zamilujete toto video, které je plné opravdové lásky! Žena a její čtyřnohý přítel předvádějí zábavnou show.

Extrémně mrštná border kolie jménem Hero předvedla naprosto neuvěřitelnou taneční sestavu v dokonalé souhře se svou milovanou paničkou a zároveň trenérkou Sarou Carson Devine. Fenka jménem Hero je členem The Super Collies, trojice vystupujících border kolií, které žijí v kanadském Ontariu.

Trénování psů se věnuje od mala

Sara Carson z kanadského Ontaria začala svou kariéru v patnácti letech a pět let úspěšně vedla vlastní výcvikové středisko pro psy v rodném městě North Bay. Během této doby Sara rozšířila své znalosti a učila studenty, kteří navštěvovali kurzy v jejím zařízení, poslušnosti, základům štěňat, trikům a agility.

Sara je dnes známá jako jedna z nejlepších mezinárodních trenérek triků pro psy v Severní Americe. Získala celostátní uznání za předvedení svých úspěchů. Její psi získali množství pracovních a sportovních titulů, jako je agility, dock diving, barn hunt a triky. Umístila se také napříč všemi kategoriemi v soutěžích disc dogů a vyučovala uměleckou formu psího freestylového tance.

Hero je hvězda

Sara a její krásná kolie Hero (v překladu hrdina) s černými a bílými skvrnami měly své první televizní vystoupení v The Late Show with David Letterman, kde foukali bubliny, a nadále okouzlují diváky po celém světě na stříbrném plátně. Status trenérky psích celebrit získala poté, co se v roce 2017 umístila na pátém místě ve finále dvanácté série soutěže Amerika má talent.

Fotografie: Piqsels

Od té doby Sara a Hero natočili film „A Genie’s Tale“, kde Hero ztvárnil hlavního hrdinu Joea. Sara svého psa a miluje a tráví s ním spoustu času. Učí ho, hýčká ho a stará se o něj. Hero reaguje na každý její příkaz s energií. A co víc, nemusí říct ani slovo! Stačí, aby se na něj podívala nebo udělala malá gesta, a pes okamžitě jedná.

Vystoupení, které si získalo srdce publika

Hudebním podkladem pro jejich vystoupení je píseň Boogie Shoes, která se dokonale hodí k rytmu a náladě představení. Ale pro čtyřnohého přítele existuje jen jedna věc: jeho majitel. Své příkazy vykonává bezchybně a způsob, jakým napodobuje Sářiny pohyby, je rozkošný. Hrdina také ví, že není důvod bát se hůlky v její ruce. Je to jen rekvizita, která mu pomáhá zorientovat se.

Je známo, že psi jsou superinteligentní tvorové, a Hero je toho živým příkladem. Vyžadují odborný výcvik, trpělivost a vytrvalost, ale stojí to za to. Taková představení nejen posilují pouto mezi lidmi a zvířaty, ale také přinášejí nezapomenutelné zážitky. Úchvatné vystoupení můžete shlédnout v následujícím videu.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]