Šestiletá holčička hraje na ukulele a zároveň u toho zpívá klasiku od Elvise Presleyho. Její zpěv vás dostane do kolen

Fotografie: Depositphotos

Je jí sice teprve šest let, ale její pěvecký a hudební talent by jí mohla závidět nejedna dospělá zpěvačka.

Claire je šestiletá holčička, která zpívá a vystupuje už od mládí, a je očividné, že jí její koníček baví, protože oplývá neuvěřitelným talentem. Co je ale hlavní – nebojí se lidem ukázat, jak dobře umí se zpěvem hrát na ukulele. Vy se tak nyní můžete podívat na její video, které obletělo skoro celý svět. Krom okouzlujícího zpěvu ikonické písně světoznámé legendy Elvise Presleyho vás překvapí také závěrečný vzkaz.

Neuvěřitelný talent

Claire Ryann je sice teprve šest let, ale její pěvecký a hudební talent by jí mohla závidět nejedna dospělá zpěvačka. Tentokrát se tak malá princezna popu rozhodla zazpívat píseň rock and rollové legendy Elvise Presleyho. Nejenže už to může znít jako úkol pro šestiletou holčičku velmi obtížné, navíc si vybrala jednu z nejikoničtějších písní: „Can’t Help Falling In Love“.

Kombinace roztomilosti, krásného zpěvu a jedinečného talentu této malé holčičky je něčím, co si získalo již přes padesát milionů shlédnutí na světoznámé síti YouTube. To je už poměrně kvalitní výkon na to, že je vám šest let a teprve se do věta showbyznysu dostáváte. Claire tak pravděpodobně čeká již nyní velmi zajímavá kariéra a určitě se o ní ještě doslechneme.

Fotografie: Unsplash

Inspirace pro ostatní

Tato píseň byla vydána v roce 1961 a v průběhu uplynulých čtyř desetiletí se dočkala coververzí od mnoha skvělých umělců. Claire však píseň nejenže krásně zpívá, ale také ji přitom hraje na hudební nástroj! „Říkala, že ať to bude stát cokoliv, nechce píseň pouze zpívat,“ stojí v příspěvku, který doprovází její video.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce