Syn se vrátil z armády, aby překvapil svého otce. Video zachytilo čirou rodičovskou lásku

Fotografie: 7th Army Training Command / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Mnoho lidí má tu výhodu, že má rodiče, kteří jsou na ně hrdí. A když odejdou na dlouhou dobu pryč, při jejich návratu se neubrání slzám.

Je až neuvěřitelné, kam člověka zanese osud. Patrick po škole nevěděl, kam by šel. Na vysokou školu, kam se hlásil, ho nevzali. Začal tedy pracovat a doufal, že se dostane příští rok. Jeho kamarád se ho zeptal, zda by místo školy nechtěl zkusit nastoupit do armády. Patrick se moc dlouho nerozmýšlel a podal si přihlášku. Vzali ho a on musel na dlouho odcestovat. Své rodiče neviděl dobrých sedmnáct měsíců. Vždy měl velmi blízký vztah se svým otcem a po návratu domů ho chtěl překvapit. Jeho maminka mu s tím pomohla a vše zaznamenala na video.

Syn se vrátil z armády

Patrickův otec seděl u stolu a pracoval. Jeho manželka k němu přišla a začala mu masírovat záda. V nestřeženém okamžiku se vystřídala se synem. Ten v započaté práci pokračoval, když vtom maminka říká: „Děkuji, dobrá práce.“ Tatínek byl překvapený, jelikož ona již nestála za ním, nýbrž procházela kolem něj. Začal se otáčet na všechny strany, kdo to za ním tedy je. Patrick se snažil vyhýbat. Jakmile si otec všiml armádní uniformy, hned měl jasno. „Patricku!“ zvolal. „Tolik jsi mi chyběl!“ V té chvíli muž propadl v pláč, byl dojatý, že konečně vidí svého milovaného syna.

Po tomto emotivním okamžiku šli společně překvapit mnoho dalších členů rodiny. Jeho táta byl stále dojatý, nechtěl by, aby jeho syn musel znovu odjet. I přestože chápe jeho práci a povinnost bránit a pracovat pro vlast. Video, které Patrickova maminka pořídila, vidělo mnoho lidí na sociálních sítích. „Neumíte si představit bolest ze ztráty táty, takže si toho važte, dokud můžete,“ napsal jeden z uživatelů. „I já jsem naměkko, je to krásné. Láska otce a syna je vždy velká, toto video to jenom dokazuje,“ píše další uživatel.

Dceru překvapil otec

Je ale stále něco jiného, když dítě přijede za rodičem a když rodič přijede za dítětem. Ferran je nadějná hráčka basketbalu a odjela na výměnný pobyt do Španělska. Zde bydlela u hostitelské rodiny a jednou až dvakrát denně měla trénink basketbalu. Její trenér jí jednou řekl, že se na ni přijede její hostitelská rodina podívat, jak trénuje, a že jí dá znamení, kdy přijít na tribunu. Trenér na ni mávl po třiceti minutách a ona se rozběhla směrem k tribuně. Náhle zrychlila. Na tribuně nebyla hostitelská rodina, nýbrž její vlastní otec.

Celá situace byla zachycena na videu a zveřejněna na sociálních sítích. „Tak to je fakt doják,“ napsala jedna uživatelka. „Neuvěřitelné, jak může být otec tak obětavý a odjet tak daleko navštívit svoji vlastní dceru.“ Ferran jezdila do Španělska pravidelně na soustředění i nadále. Její otec, později i s bratrem, ji rádi přijížděli navštívit. Ani po čtyřech letech je to neomrzelo. A i nadále to dělají a nehodlají s tím přestat. Mladá basketbalistka má jejich velkou podporu, vždy budou stát při ní. I trenér byl z jejich počínání dojatý, v životě prý neviděl tak silné rodinné pouto.

Zdroj: Scoop

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]