Většina lidí ji má doma, ale používá ji úplně špatně. Řeč je o škrabce a její „tajné“ funkci

Fotografie: Freepik

Tato žena se rozhodla, že světu ukáže, jak se správně používá škrabka na brambory. Nebude se vám tomu chtít věřit.

Mohlo by se zdát, že používání škrabky je asi ta nejjednodušší činnost, kterou můžete v kuchyni vůbec dělat. Vlastně na tom nic není, jen vezmete škrabku a oloupete bramboru, hotovo. Ale jak se ukázalo, většina lidí nemá ani ponětí, jak se škrabka používá správně. Podívejte se, jak na to.

Jak používat škrabku

TikTokerka Claire Banayad nedávno sdílela video, které se během několika dní stalo virálním. Žena totiž ukázala, jak správně loupat ovoce či zeleninu škrabkou. Většina lidí jednoduše pohybuje nástrojem shora dolů, ale to jim práci spíše znesnadňuje. Možná se vám tomu nechce věřit. Jak se to tedy dělá správně?

Fotografie: Pexels

Každý, kdo bude chtít použít škrabku, by s ní měl pohybovat tam a zpět, aniž by ji od zeleniny nebo ovoce odtrhl. A věřte tomu, že to usnadňuje práci. Žena, která toto video natočila, přiznává, že pravdu o používání škrabky zjistila až ve svých 30 letech. A nechápe, proč jí o tom nikdo předtím nic neřekl.

Velmi populární video

Žena nečekala, že její nahrávka tolik zaujme uživatele internetu. Video nasbíralo více než 410 000 lajků a také velké množství komentářů. Ukázalo se, že nejen TikTokerka loupala zeleninu a ovoce špatně. Mnoho dalších lidí napsalo, že škrabku používali úplně stejně. Zkuste jít do kuchyně a vezměte si ovoce nebo zeleninu a oloupejte je tímto způsobem. Co na to říkáte?

https://www.tiktok.com/@clairebanayad/video/7017752236977704193?is_from_webapp=v1&item_id=7017752236977704193&refer=embed&referer_url=https%3A%2F%2Fwww.webniusy.com%2Fjak-uzywac-obieraczki%2F&referer_url=https%3A%2F%2Fwww.webniusy.com%2Fjak-uzywac-obieraczki%2F&referer_video_id=7017752236977704193

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]