Veřejnost se konečně dočkala tohoto vyjádření prince Williama ohledně zdravotního stavu Kate

Fotografie: Depositphotos

Princ William vystupuje na veřejnosti bez své nemocné ženy. Ta se léčí s rakovinou a všichni chtějí vědět, jak se jí daří. Následník trůnu teď promluvil.

Následníkova poslední veřejná cesta vedla do hrabství Durham v severovýchodní části Anglie. Tady se princ William setkal s mnoha svými příznivci a navštívil několik místních firem a organizací. Zvědavé ženě také prozradil to, co všichni chtějí slyšet. Jak je na tom zdraví princezny Kate a co dělají jeho děti?

Žena z davu se zeptala na manželku a děti

Princ William se na veřejných vystoupeních musí nyní obejít bez své milované ženy Kate, která podstupuje léčbu rakoviny. A není se co divit, že jejich fanoušci se na zdraví princezny pochopitelně ptají. Princ nyní při návštěvě severovýchodní Anglie, konkrétně hrabství Durham, prozradil něco více o tom, jak se rodině daří.

Když si potřásal rukama s lidmi, kteří jej přišli pozdravit, narazil také na Julii Caine, jež Williama zvědavě oslovila: „Nevadilo by Vám, kdybych se zeptala, jak se má Vaše žena a děti?“ Princ pak podle deníku Express pohotově odpověděl:Všem se daří dobře, děkuji. Ano, máme se dobře.“ Naznačil tak, že princezna Kate je v pořádku. Kensingtonský palác již dříve vydal prohlášení, že jsou přesvědčení, že se princezna Kate uzdraví.

Královská rodina nedokázala zatajit další znepokojivou novinku. Jde o situaci Harryho a Meghan

Podpořil i centrum prevence sebevražd

K úlevě všech tak slova prince Williama potvrzují to, v co všichni doufají. I když se William snaží věnovat maximum času své rodině a nemocné ženě, přesto nevynechává ani veřejná vystoupení. Při návštěvě hrabství Durham pak podle CNNPrimaNews zavítal do společnosti Low Carbon Materials v Seahamu, která je finalistou ceny Earthshot Prize 2022. Firma vyrábí nízkouhlíkové alternativy stavebních materiálů a následník trůnu měl možnost si jejich výrobní prostory prohlédnout.

Navštívil také James‘ Place v Newcastlu, charitativní centrum, jež poskytuje bezplatnou podporu a léčbu s cílem předcházet sebevraždám. Na závěr návštěvy tu pak odhalil pamětní desku k oficiálnímu otevření nové budovy. Na SvětěKreativity jsme rovněž informovali o jeho návštěvě střední školy v Sandwellu, kde pro změnu princ William prozradil, jak lituje, že s ním Kate nemůže být.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*