Muž přežil svou vlastní smrt. Poté, co se vrátil mezi živé, se rozhodl, že bude svůj příběh vyprávět

Fotografie: Depositphotos

Mladík se pokusil o sebevraždu, ale naštěstí mu záchranáři pomohli vrátit se zpět do života. Nyní vypráví svůj příběh.

Když mu bylo 19 let, pokusil se Jeffrey o sebevraždu. Zjistil totiž, že ho jeho dlouholetá přítelkyně podvádí s jeho nejlepším kamarádem. Proto se rozhodl, že spolyká spoustu léků, a tím se zabije. Poté, co byl převezen do nemocnice, Jeffrey uviděl lékaře, který nad ním stál, a pak cítil, že opouští své tělo a vstupuje do toho doktorova. Následně uviděl celý svůj život. A co se dělo dál?

Peklo na zemi

Jeffrey viděl, jak doktor a sestra pracují na resuscitaci jeho těla. V tom se objevila zvláštní bytost, která ho vzala za ruku a odvedla tam, kde ještě v životě nebyl. Nejprve byl na místě, o němž si myslel, že je nebe, se zdmi podobnými mrakům, kde viděl svou babičku. Poté se ale objevil na páchnoucím poli s lidmi, kteří měli šakalí tváře. Pak ho popadla démonická bytost a odnesla na místo se spoustou naskládaných kostí.

Tento tvor mu řekl, že je to peklo, a v každé kosti bylo to, co nějaký člověk považuje za peklo. Zkrátka peklo na míru. Vysvětlil, že z toho důvodu se peklo neustále mění. Jeffrey byl vtažen do jedné z kostí a uviděl všechny špatné věci, které kdy udělal. Viděl, jak je necitlivý k lidem, aniž by si to uvědomoval. Pro Jeffreyho bylo nesnesitelné a zdrcující znovu prožít věci, na něž už dávno zapomněl, nebo mu na nich zkrátka nezáleželo.

Měl ještě naději

Po dlouhé době ho začaly bolet oči a nakonec se rozhodl, že se mu přece nemůže nic stát, když je na chvíli zavře. Pak uslyšel hlas, který říkal, že pro záchranu možná stačí poprosit. A tak začal prosit a litovat všeho, co kdy udělal. Byl předveden před duchovní bytost, jež se ho zeptala, co ho k ní přivedlo. Poté mu ale bylo řečeno, že ještě není jeho čas, že se ještě musí vrátit, aby dokončil věci, které začal.

Fotografie: Depositphotos

Jeffrey byl tři dny v kómatu, ačkoli jeho mysl byla při vědomí. Když se probral z kómatu, sestra mu řekla, že zemřel, ale pak se probudil. Tato zkušenost mu úplně změnila život. A jelikož viděl nějaké věci ze své budoucnosti, už se ani nebál smrti. Věděl totiž, co ho přesně čeká, a skutečně se to vše vyplnilo.

Zdroj: Newsner