Součást každého dámského šatníku – Kalhotky

Kalhotky najdeme v každém dámském šatníku a určitě jich nebude málo. Naštěstí nám dnešní doba nabízí nepřeberné možností, co do střihu tak materiálu. Přesto, že si mnoho žen potrpí třeba na jeden typ spodního prádla, který si oblíbí, najdou se v její zásobě i další. Protože někdy uvítáme materiál jemný, jako pavučinku a pro sportovní aktivity zase pevný, pružný a savý. Dnes společně nahlédneme do světa kalhotek a povíme si, který typ je vhodný, pro jakou situaci či věkovou kategorii. Spodní prádlo je něco, bez čeho nemůžeme existovat a co nás učiní ještě více žádoucími.

Tanga

Začneme tím nejznámějším typem kalhotek a tím jsou tanga. Neexistuje snad žena, která by nevěděla, o co běží. Tanga jsou oblíbeným zbožím především u mladší populace, ale to neznamená, že je na nich nápis zákaz nošení po padesátce. Jde spíš o to, že volíme v určitém věku, k jakému oblečení se hodí jaké kalhotky tak aby ve finále nepokazily celkový image.

Bederní kalhotky

Tento typ zaručuje naprostou diskrétnost a to, že nebude nic nevzhledně vykukovat. Vhodné jsou pro každou věkovou kategorii a oblečení, kde jsou kalhoty nebo sukně s nízko posazeným pasem. Mohou to být střihově opět tanga, ale i kalhotky klasického střihu či s nohavičkou. Materiál také není to, co by tento druh kalhotek omezovalo. Může to být mikrovlákno, ale i bavlna.

Kalhotky s nohavičkou

Tyto kalhotky zpočátku kopírovaly mužské trenýrky, které nabízejí určitý druh pohodlí. Dnes existuje nepřeberné množství kalhotek v tomto stylu. Od bederních až do pasu či nad pas, kdy pomohou stáhnout bříško. Nohavička může být delší, ale i kratší. Materiál a design rozhodne o tom, pro jakou příležitost se kalhotky hodí. Zda pro erotické účely, klasické nošení či sport. Tyto kalhotky jsou oblíbené u všech věkových kategorií.

Stahovací kalhotky

Ve výčtu různých kategorií nesmíme zapomenout na stahovací kalhotky, které se hodí jak pro každodenní nošení, tak zvláštní účely. Jejich úkolem je stáhnout a přitom poskytnout pocit komfortu. Mnohdy dokážou ubrat až několik centimetrů, což uvítáte například v úzkých šatech. Vhodné jsou rovněž po porodu či operacích.