Stačili mu jenom dřevěné desky a vytvořil dokonalou prolézačku pro kočky

Rádi tvoříte a zdokonalujete okolní prostředí? Muž z našeho příběhu má rád to samé, a tak vzal dřevěné desky a pustil se do práce. Pokud i vám dělá kutilství velkou radost a trávíte tím spoustu času, tak právě tento článek je přímo pro vás. To, co se muži povedlo vytvořit zaujalo všechny jeho známé a také polovinu internetu, neboť se o svůj nápad samozřejmě podělil.

Šikovné ruce a dobré nápady

Šikovné ruce jsou dnes nedocenitelná věc každého člověka, který s nimi disponuje. Samozřejmě koupit se dá všechno, případně zavolat šikovné řemeslníky je také snadné, ale když je člověk zručný a má k tomu navíc dobré nápady, jedná se o jedinečnou kombinaci. Výsledky jsou pak fascinující, a stávají se tak inspirací pro další kutily, kterým třeba už inspirace došla.

Jedna americká rodinka si spokojeně žila ve svém domě spolu s několika kočkami. Jak je známo, tak kočky rády lezou všude možně po bytě, což rodině chvílemi dosti vadilo. Navíc se neustále někde povalovali. Muž se tedy rozhodl, že to vyřeší po svém.

Stačilo pár prken

A právě zde se spojují šikovné ruce s dobrým a zajímavým nápadem. Sehnal si několik obyčejných dřevěných desek a prken a začal pracovat.

Práce mu šla hezky od ruky a evidentně si na ní dal velmi záležet. Jste zvědaví, co nakonec vytvořil?

Kočky u stropu

Podařilo se mu vytvořit unikátní pohybový labyrint pro jejich kočičí mazlíčky. Unikátní na tom je hlavně to, že systém je ve vzduchu, resp. těsně pod stropem přimontovaný ke zdi.

Vyskytuje se po celém obvodu hlavního pokoje. Zahrnuje několik odpočívadel a dokonce i pár houpaček a zajímavých překážek. Nemusíme vám snad říkat, že si kočky tento systém ihned oblíbily a začaly na něm trávit veškerý svůj čas.

Díky tomuto báječnému nápadu vytvořil něco, co ještě tu ještě nebylo. Přátelům a známým se jeho výtvor velmi líbil a někteří si ho vytvořili doma také. Největší radost a užitek z toho měly samozřejmě kočky.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]