Stačilo otevřít dárkový balíček a smutný pes najednou ožil

Hrdinou dnešního příběhu je smutný toulavý pejsek, který se proslavil díky své reakci na balíček od svých zachránců. Nikdo totiž nečekal, co pejsek udělá, ale nakonec to všechny maximálně překvapilo. Jeho reakce byla naprosto ohromující a dostala každého, kdo ji spatřil.

Toulavý pes bez domova

Po světě se pohybuje spousta toulavých psů bez domova, jejichž osud nemusí vždy končit šťastně. Hledají domov, ale nedaří se jim. A tak se jednoho dne stane, že jsou odchyceni. Něco podobného se přihodilo i toulavému pejskovi se jménem Dora, který žil v Rumunsku. Dostal se do útulku, který poskytuje jen velmi málo času na to, aby ho mohl adoptován novou rodinou. Pokud se tak nestane, většinou je takový pejsek usmrcen. Bude to zřejmě tím, že v Rumunsku se pohybuje opravdu velké množství psů bez domova.

Dora byla zachráněna organizací na záchranu zvířat, která operuje v Rumunsku. Byl to jeden z tisíců psů, kteří se zde pohybují, ale Dora měla štěstí. Ve chvíli, kdy byla zachráněna, byla velmi traumatizovaná, měla velké kožní problémy a byla podvyživená. Pohybovala se sklopenou hlavou a ocasem mezi nohama.

Balíček od neznámé ženy

I přes usilovnou péči, trvalo velmi dlouho, než se dala Dora znovu dohromady, a přestala vrtět ocasem. Po nějakém čase o ni projevil zájem nová majitelka z Velké Británie. Jednoho dne Dora dostala balíček od neznámé ženy. Ukázalo se, že o Doru projevil zájem nový majitel. V balíčku bylo spoustu zajímavých věcí a dárků pro Doru. Našly se tam kartičky, pamlsky, hračky, a dokonce i jedna pletená hračka, která měla připomínat novou majitelku. Reakce Dory při otevírání balíčku byla k nezaplacení. Když personál balíček otevřel, začala Dora vrtět ocáskem a natahovat tlapku. Dávala tak jasně najevo, že se jí nové dárky velmi líbí a je za ně ráda.

Dora a její ochránce

Chvíli po tom, bylo Doře umožněno odcestovat za svou novou rodinou. Nyní žije Dora spokojeně na venkově v oblasti Devonu. Je zde nádherná krajina, pláže, lesy, jezera a spoustu míst, ideálně stvořených pro psy. Našla si také nového kamaráda, černého labradora Coleho, který se stal jejím velkým ochráncem.