Umírající muž se chtěl rozloučit se svojí ženou. Sanitka změnila trasu a záchranáři mu jeho poslední přání splnili

Fotografie: iStock

Nemocný starý muž už zkrátka tušil, že už tu dlouho nebude. Jediné, co si přál, bylo ještě naposledy vidět svoji milovanou ženu.

Muž jménem Danny Rowland bohužel onemocněl rakovinou a lékaři už mu nedávali víceméně žádné šance. Měl doma svou milovanou manželku, kterou dlouhé dva měsíce neviděl, protože se musel léčit jinde. Ona se v tu dobu také léčila, ale v pečovatelském domě v Austrálii. On si ale přál jediné, ještě naposledy ji vidět.

Fotografie: Depositphotos

Chtěl se s ní setkat

Danny věděl, že nikde o něj nebude postaráno lépe, jako v nemocnici ve které byl. Ale jediná věc mu chyběla a trhala mu srdce. Jeho dcera říká, že nebyl den, kdy by si nevzpomněl na svoji milovanou manželku, která v té době byla velmi daleko od něj. Jenže mezitím nastaly ještě komplikace a nebylo možné, aby za svojí ženou jel sám. Ale hospitalizace naštěstí byla krátká.

Cestou domů Danny řekl svému synovi, že touží po tom, vidět svoji ženu. Byl v tu dobu v sanitce a záchranáři jeho slova slyšeli. Proto se rozhodli, že jeho poslední přání splní. Najednou otočili sanitku a zeptali se syna, kde se právě nachází jeho máma, Dannyho manželka. Danny byl opravdu velmi překvapený a dojatý.

Nemohl být šťastnější

Záchranáři tak odvezli Dannyho a jeho syna do pečovatelského domu, kde ležela jeho žena. Tam ale bylo Dannymu řečeno, že nesmí vstoupit dovnitř. Ale naštěstí mohla jeho žena jít za ním. Společně vedle sebe leželi asi 20 minut a bylo na nich vidět, že se opravdu milují. A Danny byl rád, že se se svojí ženou mohl rozloučit. Bylo to pro něj totiž velmi důležité.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*