Svatební dar otevřeli až po 9 letech. Překvapilo je, jak nadčasová věc v něm byla

Tento pár se rozhodl, že svůj svatební dar neotevře hned, ale dají si na čas. Vše trvalo celých 9 let. Když se podívali dovnitř, nemohli uvěřit tomu, co se v něm nachází. Mnoho lidí zajímal i důvod, proč ho nechali tak dlouho zavřený a nepodívali se do něho dříve. Byl to záměr, jelikož na krabici to bylo přímo napsáno. Ten, co jim dar dal chtěl, aby ho otevřeli až ve chvíli, kdy mezi nimi propukne první opravdu velká hádka.

Vše trvalo dlouhých 9 let

Ano, manželé se čas od času pohádali. Ale bylo to kvůli drobnostem a také malichernostem. Rozhodně se nejednalo o velkou hádku. Brzy se zase udobřili, a tak si řekli, že balíček nemá cenu otevírat. Takto šel rok za rokem až nastal onen osudný devátý rok. Hádka to byla opravdu velká a oběma z nich bylo jasné, že v tu chvíli přišla i doba, aby se podívali, co je uvnitř.

Balíček byl otevřen

I když se spolu odmítali bavit, a dokonce padly řeči o rozvodu, sedli si společně na gauč, vzali balíček a podívali se, co je uvnitř. Obsah je šokoval, jelikož nemohli uvěřit, jaká nadčasová věc v něm byla. V tu chvíli také pochopili, proč na balíčku bylo psáno, že ho mají otevřít až po první hádce. Zajímá vás, co v něm bylo? Podívejte se.

Co bylo obsahem svatebního daru?

Když si tento svatební dar otevřeli, v tu chvíli se přestali hádat. Potěšilo je, co je obsahem. Zajímá vás to také? Manželé se o obsah svého daru podělili na sociálních sítích. Jedna část dárku byla pro ženu. Byly to peníze, u kterých byl připsán vzkaz: Dojdi s penězi koupit dobrou večeři a dejte si společné jídlo, které vám oběma chutná. Druhou částí dárku byly peníze určené pro muže. I ten zde měl napsaný vzkaz. A to tohoto znění: Dojdi koupit květinu a lahev vína pro svou ženu.

Oba se usmířili

Když dárek viděli, rozesmáli se. A rozhodli se, že požadavky u bankovek splní. Žena šla pro večeři, zatímco muž pro květiny a víno. Udělali si společně hezký večer a co si řekli před tím bylo odpuštěno. Co říkáte, je to skvělý a originální svatební dar?