Při průzkumu vlastního pozemku myslel, že se mu splnil dětský sen. Na video zachytil své zklamání

Fotografie: Depositphotos

Při zahradničení muž objevil tajemnou betonovou truhlu. S nadšením se pustil do jejího otevírání, ale čekalo jej nepříjemné překvapení. Okamžitě se mu udělalo zle.

Najít zakopanou krabici na své zahradě, otevřít ji a objevit poklad v hodnotě několika milionů, to je sen snad každého člověka. Když tento muž zjistil, že se pod jeho pozemkem skrývá tajemná truhla, nedokázal skrývat nadšení. Jenže to, co našel uvnitř, by si nikdo nepřál ani v tom nejhorším snu.

Dětský sen se mu bohužel nesplnil

Kdo si v dětství nehrál na piráty a hledače pokladů? Téměř každý chlapec si přál objevit tajemnou truhlu s nesmírným bohatstvím uvnitř. I uživatel internetu vystupující na sociální síti TikTok jako @Tonyhuismanlp měl podobný sen. Zdálo se, že už je jen krůček od toho si jej splnit, když na své zahradě našel zakopanou bednu s neznámým obsahem. Jakmile však otevřel víko, nadšení jej opustilo, jak uvádí server Mirror.

„Našel jsem tajnou schránku v zemi,“ mělo popisek video, které zveřejnil na TikToku, kde kope rýčem do země. V klipu se muž nechává slyšet: „Dneska jsem zahradničil na své zahradě a objevil jsem v zemi nějakou tajnou betonovou krabici.“ Příspěvek získal během chvíle více než 4,1 milionu zhlédnutí. Všichni dychtivě očekávali, jaký poklad se uvnitř skrývá.

mince

Žena na Kutnohorsku si během procházky v poli omylem změnila život. V poli našla středověký poklad

V takový obsah rozhodně nedoufal

Bedna byla skutečně těžká, z jámy ji tedy muž nedokázal vytáhnout. Rozhodl se proto rovnou otevřít víko pomocí páčidla. V danou chvíli přepnul na přední kameru, která zachytila, jak si rukou zakrývá nos a ústa, přitom zavírá oči, jak píše Yahoo. Okamžitě jej zasáhl neskutečný zápach. „Můj septik,“ uzavřel.

@tonyhuismanlp Found a secret box in the ground #cool #metaldetecting #comedy ♬ Dreamy – Elijah Lee

Komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. „Je dobré vědět, kde je tvůj septik,“ napsal jeden z uživatelů. Jiní vyjadřovali své zklamání, další okamžitě poznali, o co se jedná, a skrze komentáře na muže apelovali: „Neotvírej to, neotvírej to.“ Teď už tento muž ví, kde se hromadí jeho odpad. Někdy se však stane, že někoho potká štěstí a skutečně najde poklad, aniž by ho vůbec hledal. Tato žena si při procházce přišla na pěkné bohatství. Psali jsme o ní již na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*