Talentová soutěž odstartovala kariéru chlapce, kterému jsou jen dva roky

Talentová soutěž je pro mnoho lidí cestou, jak odstartovat svou kariéru. Tomuto dvouletému chlapci se to bezesporu povedlo. Přitom na samotném začátku se musel potýkat s tím, že mu nikdo nevěřil. Málokdy by samozřejmě čekalo, že by malý kluk, kterému jsou pouhé dva roky uměl něco jiného než si hrát s hračkami.

Zaujal už když přišel

Vlastně on nepřišel sám. Jelikož se velmi bál a moc dobře chodit také neuměl, tak přišel na podium se svým tatínkem. Ten ho přinesl v náručí. Jinak by se na podiu asi neobjevil. Porota ani lidé v sále nechápali, proč před ně předstupuje tento malý chlapec, který nemůže absolutně nic umět. Vždyť sotva mluvil a bylo jasné i to, jak velkou trému má. Mnoho lidí si říkalo, že z tohoto vystoupení nic nebude a že talentová soutěž už ztrácí na zajímavosti.

V ruce měl bubenické paličky

Co na malém dvouletém chlapci také zaujalo, to byly bubenické paličky, které měl v ruce. Řada lidí si pochopitelně myslela, že se nejedná o nic jiného než jenom o jeho hračky, které si někde v zákulisí našel, nebo si je půjčil od skutečného bubeníka. Později ale řada lidí zjistila, že se mýlí. Paličky patřily tomuto chlapci. A kde je vzal? Dal mu je jeho otec před několika měsíci. Původně na hraní, ale kluk je využil k tomu, k čemu jsou určené.

Začal bubnovat a sklidil úspěch

Je to ale talentová soutěž, a tak i tento dvouletý chlapec ukázal, co umí. Ukázalo se, že paličky jsou jeho a že s nimi předvede bubenické vystoupení. A jak mu to šlo? Co na to lidé v sále a co porota? Můžeme vám prozradit, že všichni byli v šoku a obdivovali, jak velký talent tento malý kluk má. Ostatně jak na jeho vystoupení, tak i na reakci poroty a diváků se můžete podívat. Z celé show je k dispozici záznam, která jasně potvrzuje, že talent nemá věkové hranice.