Talentovaný mladík předvedl akrobatickou show ve vzduchu. Matka v publiku se modlila, aby nespadl

Fotografie: Tiskové materiály America's Got Talent

V talentové soutěži bylo opět k vidění něco, co divákům zastavuje srdce. Nebezpečné akrobatické prvky ve vzduchu nenechaly nikoho v klidu.

Teprve devatenáctiletý mladík se proletěl nad pódiem. Zavěšený na dvou popruzích předváděl tak nebezpečné prvky, že se každý jen modlil, aby nespadl. Vystoupení věnoval své zesnulé babičce a od poroty si vysloužil obdivná slova chvály. Ve videu se můžete podívat na toto úžasné vystoupení, které má ambice na celkové vítězství celé soutěže.

Visí hlavou dolů a drží se jen kotníkem

Aidan Bryant pochází z Prince George ve Virginii. V talentové soutěži Amerika má talent se umístil na druhém místě. Teď se však přišel poprat s těmi nejlepšími z celého světa. V soutěži Amerika má talent: All stars se na jednom pódiu potkávají jen finalisté této soutěže ze všech zemí světa. Konkurence je tu obrovská, ale Aidan znovu zazářil.

Jeho show je plná nebezpečných akrobatických prvků, při kterých se všem tají dech. Vysoko nad zemí, zavěšený jen na dvou popruzích, předvádí rychlé otočky i krkolomné pózy a mnohokrát visí doslova jen za jeden kotník hlavou dolů. Záběry na diváky a porotu jasně prozrazují, že tato show je skutečně napínavá, a všichni, včetně jeho maminky, se modlí, aby vše zvládl.

Žhavý kandidát na vítěze

Za svůj výkon si vysloužil velkou pochvalu a uznání od porotce Simona Cowella, který je známý tím, že slovy chvály spíše šetří. „Nikdy, nikdy, nikdy jsem ve filmu, v této show, prostě nikde neviděl něco tak neuvěřitelného a tak nebezpečného a tak skvělého a tak dobře koordinovaného. Myslím, že jsi po tomto představení změnil úplně všechno. Opravdu. To bylo úžasné,“ naznačuje Simon, že má Aidan velkou šanci na celkové vítězství.

Co je však téměř neuvěřitelné, je fakt, že Aidan se začal tomuto sportu věnovat až ve 14 letech. A to ještě v dost primitivních podmínkách. U své babičky si na strom zavěsil staré prostěradlo a na něm začal akrobatické kousky trénovat. Neměl žádné předchozí zkušenosti ani s gymnastikou a vše se naučil úplně sám. Za pouhé dva roky si tak osvojil gymnastickou rutinu, naučil se chodit po rukou a získal neuvěřitelnou tělesnou ohebnost.

V tomto světle se zdá jeho výkon až neuvěřitelný a jde vidět, že když máte skutečný talent a chuť, můžete dokázat i nemožné. Kdo se nakonec stane tou největší hvězdou a vítězem v celosvětové konkurenci, se teprve uvidí. Celkem 11 talentovaných lidí s velmi různorodými vystoupeními je nyní v očekávání, jak to všechno dopadne. Aidan je však opravdu horkým kandidátem na vítězství.

Zdroj: DailyMail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]