Taneční pár má nejenom talent. Za jejich výkonem stojí i mnoho dřiny

Stalo se vám někdy, že vám něco naprosto vyrazilo dech a vy jste nebyli schopni jakéhokoliv slova? Tento taneční pár tyto pocity rozhodně vyvolá. Stačí se podívat na toto video, které obletělo celý svět. Garantujeme vám, že jakmile se na něj podíváte, spadne vám brada. Něco takového jste totiž ještě nikdy neviděli. Obyčejný mladý taneční pár, stojící klidně na pódiu, vás zaručeně dostane.

8 let na vrcholu

Taneční vystoupení, které jsme si pro vás dnes nachystali, je naprosto jedinečné. Na vlastní oči poznáte, co dokáže taneční pár, jakmile se dá do pohybu. I přesto, že video má už mnoho let, stále získává na oblibě. Může za to velmi působivé provedení, dovednosti a odvaha tanečníků.

10 milionů zhlédnutí

Na světě je mnoho tanečních párů, které dokáží uchvátit diváky. Tento pár je ovšem jedinečný. Před 8 lety představil Valeriy a Yulia vystoupení, které ohromilo publikum na velmi dlouhou dobu. Po celém světě si toto video vysloužilo velký úspěch, a najdete ho na mnoha internetových serverech v sekci nejlepších, pod názvem Hand to Hand. Video získalo tisíce lajků, přes deset milionů zhlédnutí a mnoho obdivuhodných komentářů od fanoušků.

Nebezpečné, ale fenomenální

Čím si video vysloužilo tolik zájmu? Mohou za to akrobatické prvky páru, které zapůsobí na každého. Jde o naprosto neuvěřitelné dovednosti, které jen tak někdo neumí. Právě díky těmto prvkům se páru povedlo vytvořit dokonalou a vzrušující show.

Na začátku ovšem pár stojí na pódiu zcela nehybně. Nikdo netuší, co se bude dít. Postupně nabírá hudba na síle a pár se pouští do pohybu. Tanec nabírá na obrátkách a nebezpečí roste. Nejde však jen o tanec, ale především o poslání. Představení dokonale ztvárňuje rovnováhu a harmonii obou sil. Možná právě díky tomu, spolu s akrobatickými prvky, si video vysloužilo uznání po celém světě.