Taška z trička, aneb jak si vyrobit originální nákupní tašku?

Chodíte rádi nakupovat, ale chybí vám perfektní společník v podobě trendy nákupní tašky? Pak věřte, že my máme originální tip, jak si jednu pohodlnou tašku na nákupy snadno a hravě vyrobit! Nemusíte ihned letět do obchodu a za nový kousek utratit hotový balík peněz. S naším článkem si bohatě vystačíte s tím, co máte doma. Nezní to lákavě?

Následující řádky vám prozradí, jak si v několika jednoduchých krocích vyrobit recy tašku z trička, které už nenosíte. Jedním si můžete být jistí: na ulici podobný model zaručeně jen tak nepotkáte!

Recy věci jsou super!

Nač vyhazovat stará trička, která již nenosíte? Můžete je využít mnohem lepším způsobem, nežli jimi nakrmit popelnici! Máte-li v šatníku alespoň jeden takový kousek, který jste na sobě neměli ani nepamatujete, pasujte jej na hlavní roli dnešního příběhu. Postup výroby tašky z trička je snadný a můžete si jej upravit dle vlastní libosti. Tak co, jdete do toho?

Co budete potřebovat?

Na výrobu originální tašky ze starého a opuštěného trička si připravte:

  • tričko
  • nůžky
  • jehlu a nit

Jak postupovat?

  • Z trička odstřihněte rukávy, čímž zvětšíte výstřih tak, aby se výsledný tvar podobal tašce.
  • Jestliže to bude potřeba, zapošijte přestřižené švy, aby se vám nepáraly.
  • Tričko obraťte naruby a jeho spodní část sešijte.
  • Jestliže si s nití a jehlou moc nerozumíte, nastříhejte spodní část trička na proužky a vždy k sobě dva přivažte.

A to je celé. Nic víc netřeba. Zkuste a uvidíte. Dobré je, že výše zmíněný způsob můžete obměňovat na nespočet způsobů a vytvářet tak nové a nové variace, jež na ulici zaručeně upoutají pozornost.

Videonávod

Nevíte-li si s výrobou rady, podívejte se na následující video 🙂

Obrázek: pinterest.com, Video: youtube.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]