Jak vytunit staré a nepotřebné oblečení

Úklid šatní skříně nepatří zrovna k oblíbeným činnostem nikoho z nás. Mnohdy se však na dně hromádky s oblečením ukrývají neskutečné poklady. Zatím si možná nejste vědomi toho, že by se jednalo o TOP model a učiněný poklad.

Dnes vám přinášíme inspiraci, jak ze zdánlivě nepotřebného oblečení udělat totální trendy obleček. Ať už se jedná o tričko, košili nebo staré rifle.

Pecka model ze starého trička

Ať už je to tričko vaše, vašeho bratra, maminky či tatínka, které už nikdo nechce nosit ani na doma, můžete z něj vyrobit prvotřídní model. Stačí k tomu nůžky, nitě, jehla, uzávěr, trochu SAVA nebo barvy na látku, něco čím látku vyšoupete (klidně i kamínek z venku) a naši inspiraci. Třeba vás napadnou i jiné možnosti, jak tričko či nátělník s dlouhým rukávem vylepšit. Tyto nápady uvítají jak mladé slečny, tak maminky, které mladé slečny mají doma. Do tvoření se můžete pustit i společně. Jeden video návod a 3 bezva nápady.

Trendy model z košile ze sekáče

Mnohdy není zapotřebí utrácet horentní sumy k tomu, abychom se mohli blýsknout v zajímavém modelu. Možná, že vám dokonce i nějaká stará košile visí ve skříni a zatím vám bylo líto ji vyhodit. Nechte se inspirovat a zkuste ji přešít na něco více trendy. Co tak volánkový top přes jedno rameno? Nemusíte být zrovna profesionální švadlena. Video návod vám ukáže krok za krokem, jak na to.

Ombré džíny

Ombré je dnes velmi populární. Tento styl zdobení se používá na vlasy, nehty, ale dokonce i v oblasti odívání. Máte-li ve své skříni nějaké rifle, které nenosíte jen proto, že se vám zdají nezajímavé a nudné, pak zbystřete. Vyhodit rifle by byla škoda, a aby se válely jen v polici také. Nad tímto nápadem vám srdce zaplesá. Tak hurá jdeme na to…Tohle oblečení nemá jen tak každý.

Obrázek: pixabay.com