Eva se chtěla vzdát svého nenarozeného dítěte. Nakonec ji ale zastavilo zvláštní znamení shora

Fotografie: iStock

Někdy se stane věc, které by za normálních okolností člověk ani neuvěřil. Jako například této ženě, která se chtěla vzdát svého miminka.

Zázraky rozhodně existují, jen je zkrátka člověk někdy nevidí a nebo na ně nevěří. Ukazuje se, že pokud chcete, aby se vám zázraky děly, je třeba, abyste naslouchali svému srdci a také hlasům ze shora. Žena z tohoto příběhu na zázraky také nevěřila, ale jakmile se jí jeden stal, už nikdy nezapochybovala. Co se stalo?

Každý den se měnila hesla

Jednoho dne žena jménem Eva zjistila, že je těhotná. Už měla jedno dítě, takže moc dobře věděla, co to obnáší. Její syn už byl větší a její kariéra se slibně rozjížděla, takže si nebyla jistá, jestli dítě chce. Po pečlivém přemýšlení se proto rozhodla, že pro ni teď bude ideální potrat. To ale ještě nevěděla, že pro ni má osud připravené překvapení.

Fotografie: Depositphotos

Na konci dne správce systémů v její práci každému změnil heslo na počítači. Vždy to dělal pomocí generátoru náhodných hesel. Jakmile každému přiřadil heslo, napsal mu ho na papírek pod klávesnici. Je to sice někdy trošku zdlouhavé, ale v takové práci je to zkrátka potřeba. A tak to tento správce dělá den co den.

Nešla na potrat

Proč je právě tato zmínka o změně hesel tak důležitá? V den, kdy se Eva rozhodla ukončit těhotenství, našla pod klávesnicí své nové heslo, stejně jako její ostatní spolupracovníci. Jenže její heslo znělo „PLZMOMNO“, což v překladu znamená „Prosím mami, ne!“. Ihned jí bylo jasné, že toto je její znamení, že si má děťátko nechat. A malé holčičce je nyní už 5 let a Eva nikdy nepřestane děkovat, že toto znamení dostala.

Fotografie: Depositphotos

Zdroj: Gesellschaft