Test koncentrace a všímavosti. Psy na obrázcích zvládne odhalit jen malé procento lidí

Schází vám schopnost koncentrace? Pak si ji můžete potrénovat na těchto jednoduchých obrázkových testech. Na přiložených fotografiích byste se měli pokusit nalézt ukryté psy. Pakliže je objevíte po několika málo sekundách, jste velmi dobří pozorovatelé. Pohodlně se usaďte a pusťte se do toho!

Chameleon v roští

První obrázek snímá prostranství se suchou trávou, nebo chcete-li roštím. Zde se však nachází pes. Už jej vidíte? Je to skutečný chameleon. Je většího vzrůstu a vidět je celé jeho tělo. Zaměřte se na spodní část fotografie a dívejte se spíš doprava z vašeho pohledu.

Chaos v kopretinách

Druhá fotografie nabízí pohled na pole poseté krásnými vzrostlými kopretinami. Tohle zkoumání se jeví poněkud komplikované, přesto není nijak složité. Když se pozorně zadíváte do horní pravé části fotografie (opět z vašeho pohledu), objevíte roztomilou psí hlavu černobílé barvy.

Inkognito na skalním útesu a maskování za stolem

Třetí fotografie se skalním útesem u moře je dost složitá. Pes zde vlastně není téměř patrný. Je spíš malého vzrůstu a dokonale splývá s okolními skalami. Zaměřte se při zkoumání na levou spodní část obrázku z vašeho pohledu.

Pokud zvíře neobjevíte, nezoufejte. U další fotografie určitě opět uspějete. Čtvrtý obrázek je pro změnu velmi jednoduchý. Když se zadíváte do spodní levé části, přesně za stůl s židlemi, uvidíte ho. Krásného černobílého psa středního vzrůstu.

Tajemství v lese a dokonalý úkryt v péřové dece

Další obrázek je situován do lesa. Bujný propletený porost na první pohled nemůže skrývat žádného psa. Když se ale budete plně koncentrovat, najdete ho. Stačí si všimnou té světlejší části na tmavé fotografii a dojdete k zdárnému řešení.

Pátou fotografií je snímek jakési péřové deky, v které je zachumlaný malý pes. Už ho vidíte?

Splynutí s trávníkem a zahradním porostem

Poslední dvě fotografie nejsou nijak zvlášť složité. Ta sedmá zobrazuje poněkud fádní scenérii seschlého trávníku uprostřed přírody. Když svůj zrak ale zacílíte na levou spodní část ze svého pohledu, uvidíte středně velkého psa hnědé barvy.

A poslední pes se nám ukryl v zahradním porostu. Sice se chtěl dokonale maskovat, avšak částečně rozpoznatelný je. Uspěli jste a našli všechny ukryté psy? Pak gratulujeme!

Fotografie: Zen.yandex

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]