IQ Test: Otestujte si své analytické schopnosti a najděte odlišné kočky na tomto obrázku

test s kočkami náhled

Rébusy, hádanky, hlavolamy, optické klamy a další kratochvíle. Kromě příjemné relaxace také způsob, jak si protáhnout mozkové závity a posilovat mysl.

Když ještě člověk lovil po lesích zvěř, nebo sbíral plodiny, byl jeho nejvěrnějším partnerem pes. Jakmile však došlo na rozvoj zemědělství a usazení lidského druhu, prim převzala kočka. Proč tomu tak bylo? Společně se skladováním úrody se objevily myši. A pak do vesnice vešla kočka jako osamělý kovboj, před kterou se musí mít všichni vetřelci na pozoru. Od té doby si ji farmáři hýčkali a ona měla neustále bohatý zdroj kořisti. Krásná symbióza, ne?

Další kočky, které se zapsaly do historie.

V Dánsku se v roce 1995 narodila zelená kočka. Podle některých zdrojů za to mohla vysoká koncentrace mědi ve vodovodním potrubí. Ta dala její kočce stejný efekt, jako má měděnka. Ukazuje se také, že americký prezident Abraham Lincoln byl až fanatický milovník koček. V Bílém domě, tradičním sídle prezidentů, s ním bydlely dokonce hned 4. Teď se doslova pekelně soustřeďte a zaměřte se na obrázek. Které zvíře se liší od zbytku?

test s kočkami zadání

Některé kočky se také dočkaly pohádkového bohatství a nemluvíme o těch pohádkových. Například Maria Assunta, která skonala v roce 2011, zanechala své kočce Tomasso majetek v hodnotě 13 milionů dolarů. Během administrativy prezidenta Billa Clintona se velké pozornosti dočkala i jeho kočka Socks. Podle statistik dostal tento tvor dokonce více dopisů, než samotná hlava státu. Tak snad Clincon na svého mazlíčka moc nežárlil.

Starosta a hlídání obchodů

A když už jsme u té politiky, jedna se dostala také do politické funkce. Je to 17letý Subbs, který je starostou historické části města Talkeetna na Aljašce. Kočky předou na frekvenci 25 -150 hertzů. Jde o stejnou frekvenci, na jaké se svaly a kosti samy opravují. Pokud na vás tedy během doby zranění a rekonvalescence usedne předoucí kočka, máte prověřenou léčivou sílu navíc. Jestli stále tápete a máte mžitky před očima, nezoufejte, tady je řešení.

test s kočkami řešení

Asi polovina všech koček na světě silně reaguje na vůni šanty kočičí. Je to pro ně něco jako LSD v kombinaci s marihuanou. Čenich každé kočky je zcela unikátní, podobně jako lidské otisky prstů. Ve velkých městech není nic zvláštního vidět v obchodech kočky volně pobíhat. Jde o velmi roztomilou formu kontroly škůdců. A zákazníci se už ani nelekají, když je najdou spát přímo v regálu. Ostatně hodně jich tam chodí právě pohladit tohoto strážce.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*