Jaký typ muže vás přitahuje? Vyberte si a odhalte, zda je pro vás tím pravým

Fotografie: Pixabay / Edit

Zábavný test nikdy neuškodí. Proč se nepodívat, který z mužů je pro vás tím nejlepším výběrem. Možná vás stále dokola přitahuje stejný typ a ani o tom nevíte.

Faktem je, že vybírat si svého partnera podle vzhledu, není správným rozhodnutím. Na druhou stranu, je to tím prvním, co vás na muži zaujme. Ať už to jsou oči, bujná hříva nebo vypracované tělo. Ostatní, mnohem důležitější vlastnosti, odhalujete postupně, ale musí vás něčím zaujmout. Že je vtipný, pozorný nebo moudrý totiž bohužel na čele psáno nemá a vy se tak možná pohybujete mezi stejnými typy a přemýšlíte, proč nemůžete přitáhnout konečně svého pana dokonalého. Vyberte si jednoho z fotek.

Číslo jedna – práce na prvním místě

Tento muž vás může ohromit svým velkým pracovním nasazením. Bohužel práce je pro něj prioritou číslo jedna a vy budete muset být buď stejně zaměřená nebo mít velkou trpělivost. Ne vždy bude ochotný dát přednost času s vámi před prací.

Fotografie: Pixabay

Číslo dvě – roztomilý krasoň

Vysoký, na první pohled krásný chlap, který to o sobě dobře ví. Stará se pečlivě o svůj vzhled, je romantický a velmi milující. Elegantní a vášnivý milovník umění bohužel ženskou společnost nijak zvlášť nevyhledává.

Číslo tři – pan dokonalý

Má svůdné tělo a silné ruce, na kterých by vás stále nosil. Dokonale vám voní, dává záchodové prkénko dolů a zdá se být bez chybičky. Nemá problém se smyslem pro humor, vydělává dost peněz a udržuje si zdravý životná styl. I když má plný diář schůzek, není pro něj problém si na vás udělat dostatek času. Možná je to jen sen žen, možná neexistuje a možná těchto mužů pár po světě běhá.

Fotografie: Pixabay

Číslo čtyři – vysněný dobrodruh

Nevypadá vůbec špatně a zdá se, že má vždy dobrou náladu. S tímto mužem se nebudete nudit nikdy. Budete tančit latinskoamerické tance, zachraňovat planetu nebo si uděláte výlet až na měsíc. Je to pravý filmový hrdina, ale pozor, stojí se na něj v řadě.

Číslo pět – hubeňour s bříškem

Pracovitý, ale víc nečekejte. Nejoblíbenějším koníčkem je mu televize a jídlo. Takže pokud jste dobrá kuchařka a televizní maniačka, je pro vás tento typ tím pravým.

Fotografie: Pixabay

Číslo šest – zlatý střed

Ani krásný, ani ošklivý. Nijak zvlášť si nepotrpí na manikúru a na ženu nemá přehnané nároky. Preferuje obyčejné ženy s přirozenou krásou a mluvit s ním můžete o všem, co vás napadne.

Číslo sedm – muž s velkým M

Svalnatý, silný muž, který vždy chrání svou ženu. Nečekejte láskyplná něžná slůvka nebo snad romantické písně. Co ale čekat můžete, jsou splněné sliby, silné paže a pocit absolutního bezpečí.

Fotografie: Pixabay

Číslo osm – zasněný smolař

Romantický, jemný typ muže, který vám bude pravidelně nosit květiny. Stejně pravidelně si ale bude stěžovat na své neúspěchy a trápení. Toulá se stále někde ve snech a v reálném životě má problém se zorientovat. Možná mu můžete ukázat správnou cestu.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]