Tipy na adrenalinové dárky

Máte ve svém okolí někoho, kdo si příliš nepotrpí na formální dárky v podobě peněz v obálce, poukazu na wellness víkend pro dva nebo lahvinku uleželého červeného vína? Marně si lámete hlavu nad ideálním nápadem, kterým byste dotyčného nejvíce potěšili a vykouzlili mu na tváři ten nejširší úsměv? Pak si rozhodně nenechte ujít náš dnešní článek, ve kterém se skrývají tipy na adrenalinové dárky, s nimiž zaručeně překvapíte! Nebojte se vybočit z řady a zapomeňte na klasiku, která sice nikoho neurazí, ale zároveň ani nepřekvapí – oblečení, dobrý alkohol nebo poukazy na masáže už jsou dávno pasé. Jděte na to z jiného břehu a darujte dotyčnému skutečně nevšední zážitek, na který určitě jen tak nezapomene!

Není nad to si čas od času pořádně zvednout hladinu adrenalinu! Využijte příležitosti překvapit maminku, sourozence, kamaráda nebo vaši drahou polovičku! My pro vás máme zajímavé tipy na adrenalinové dárky, se kterými sklidíte úspěch!

1. Indoor skydiving

Jaký je to asi pocit vznášet se ve vzduchu a nemít pevnou půdu pod nohama? Nemusíte hned skákat padákem, abyste si tento zážitek mohli vyzkoušet na vlastní kůži! Několik minut ve větrném tunelu vám zaručeně provětrá vlasy i hladinu adrenalinu v těle. Inu, proč to nevyzkoušet?

2. Projížďka v bojovém tanku

Jestliže chcete potěšit milovníka světových válek, který si nenechá ujít jedinou příležitost, aby se dostal co možná nejblíže k bojovým vozidlům či letounům, pak je možnost projížďky v bojovém tanku ideálním nápadem! Nechte jej na vlastní kůži okusit, jaké to bylo řídit tak masivní stroj.

3. Akrobatický let

Dárek jen pro silné žaludky, se kterými ani ty nejdivočejší otáčky a přemety ve vzduchu vysoko nad zemí nic neudělají. Vyletět v letadle několik kilometrů vysoko je jedna věc, ale nechat sebou točit vzhůru nohama a dívat se tak na zem s hlavou dolů – na to už si troufne skutečně jen málokdo!

4. Flyboarding

Že nevíte, co se pod tímto anglickým slovíčkem ukrývá? Jedná se o ideální novinku, kterou nejvíce ocení milovníci vody a létání. Pomocí flyboardu si budete moci vyzkoušet létání nad vodou, kdy se můžete proletět jak 10 metrů nad hladinou, tak dokonce i pod ní. A to stojí za vyzkoušení, nemyslíte?

5. Bungee jumping

Bungee jumping sice představuje adrenalinovou klasiku, ovšem i tak si na tento zážitek netroufne každý. Chce to přeci jen trochu odvahy spustit se střemhlav dolů z mostu jištěni pouze za lano. Ovšem kdo touží po opravdovém zhoupnutí adrenalinu, ten by si tento zážitek rozhodně neměl nechat ujít!

6. Jízda ve Ferrari

Snad každý muž miluje rychlá auta, a proto zaručeně neodmítne možnost projet se v takovém bouráku, kterým je například Ferrari F430. Na okamžiky strávené na sedadle takového žihadla se rozhodně jen tak nezapomíná!

Obrázek: pixabay.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]