Trápí vás každodenní starosti? Odjeďte na dovolenou!

Práce, děti, povinnosti, vaření, úklid, složenky, praní, žehlení, kontrola úkolů. To všechno jsou činnosti, které musí zvládnout téměř většina žen – a to každý den. Není se proto čemu divit, že jsou často otrávené, unavené, protivné a na dně svých sil. Polovina října už je skoro za námi, škola je již v plném proudu, což přináší další vlnu starostí a povinností. Prázdninové měsíce jsou již dávno pryč, přesto na ně spousta lidí – a to nejen ženy, ale i muži – vzpomínají s lítostí. Proč? Prázdniny jsou časem, kdy většina z nás jezdí na dovolenou. Jezdíme za odpočinkem, relaxací, klidem, ale i poznáním. Mnoho z nás se na dovolenou těší jako malé děti. A najednou je září, říjen..nový školní rok, práce, povinnosti. Pokud toho máte až nad hlavu, neváhejte! Odjeďte na dovolenou!

Relax, pohoda a nerušený klid

Celý rok s nadšením očekáváme onen den „D“, který představuje slíbený okamžik, kdy se od všeho odpoutáme. Starosti hodíme za hlavu, povinnosti zůstávají doma, otravný šéf nám dal na 14 dní sbohem a my si odjíždíme užívat. Dovolená představuje pro většinu lidí čas k oddychu. Někdo odjíždí do zahraničí, jiný zůstává na „rodné půdě“, ale ať tak či onak, pokaždé jsou to chvíle odpočinku, zážitků, relaxace, klidu a příjemné pohody.

Země vonící po medu

Plánujete-li podzimní dovolenou, na které si chcete užívat ničím nerušený klid, toužíte po jisté dávce adrenalinu a spoustě zábavy, pak je právě Itálie tou nejideálnější zemí pro vás. Slibuje vám nejen čisté pláže, vyhřáté moře, ale zároveň i spoustu akcí a zábavy, díky které se rozhodně nudit nebudete. I když u nás počasí příliš nepřeje, Itálie nabízí přitažlivé teploty. Kdo tuhle zemi navštívil, vzpomíná na ni s příjemnými vzpomínkami. Země, která voní po medu, rozhodně stojí za návštěvu!

Kdo touží po exotice

Milovníci cizokrajných zemí a všelijakých ostrovů a ostrůvků jistě ocení i nejoblíbenější ostrov Dodekanských ostrovů. Létu sice již odzvonilo, ale nikde není psáno, že si na dovolenou nemůžete zajet i teď! U nás je počasí nepříjemné, studené a nevyzpytatelné. Dovolená na Rhodose slibuje mnohem víc, než jen příjemné teploty! Od tohoto ostrova můžete očekávat nádherné pláže, proslulou řeckou pohostinnost, krásnou a nezkaženou přírodu a samozřejmě také zajímavou historii. Výborné řecké jídlo stojí za ochutnání a řecké památky doslova vybízejí k návštěvě.

Fotografie publikována se svolením Photokanok Photography/FreeDigitalPhotos.net

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]