Zaměstnanci letiště otevřeli nákladový prostor letadla a nestačili se divit. Vyšel z něj pejsek

Fotografie: Depositphotos

Pro mazlíčky bývá cesta letadlem mnohdy nepříjemná a musí před odletem brát přípravky na uklidnění. Stejnou péči zajistil majitel své shibě, která si ale cestu vychutnala po svém.

John Krajewski cestoval se svým psem Sputnikem a doufal v to nejlepší. Dal svému mazlíčkovi sedativum vhodné pro psy a držel mu palce, aby většinu šestihodinového letu v nákladovém prostoru prospal. Cesta malého mazlíčka však nakonec neprobíhala úplně podle představ jeho majitele. Spíše se měl jako na šestihodinové horské dráze.

Těžko říci, jestli si pes cestu užil

Majitel v letadle poklidně odpočíval, ale to ještě neměl tušení, co se skutečně děje přímo pod jeho nohama. Cesta sice rychle uběhla, ale když letadlo přistálo a zaměstnanci aerolinek otevřeli dveře nákladu pro zavazadla, čekalo je obrovské překvapení. Místo toho, aby byl Sputnik bezpečně zajištěn ve své krabici, na ně čekal rovnou u dveří, což bylo poněkud znepokojující.

Lze jen podotknout, že se rozhodně nenudil

„Zaměstnanci řekli, že otevřeli dveře a on tam jen tak stál, jako by snad čekal na červený královský koberec,“ napsal Krajewski na tiktok. Navzdory sedativům, které dostal, zůstal Sputnik během letu vzhůru a žvýkal kovovou západku na své přenosce, v níž měl původně spát. Alespoň se tedy během cesty nějak zabavil, ale těžko říci, jestli v podpalubí něco nevyváděl.

@johnkrajewski My Shiba Inu ‚Sputnik‘ escapes her kennel mid flight! #shibainu #escapeartist #dogsoftiktok #airlines ♬ Free Bird – Lynyrd Skynyrd

Biohazard na palubě: Letadlo muselo nouzově přistát kvůli průjmu jednoho z cestujících

Mazlíček nebyl nikterak poznamenaný

Pes následně vyšel ven a různě očichával nákladový prostor. Nikdo neví, jak dlouho v letadle jen tak pochodoval nebo jak se mu vůbec podařilo uniknout. Majitel však měl radost z toho, že se pes choval po příletu normálně a nebyl jinak zraněný nebo duševně poznamenaný. Příště si ale nejspíše dopřejí první třídu, aby k něčemu podobnému nedošlo.

Zdroj: Newly

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]