Nad ztrátou rodinných pejsků truchlili 3 roky. Nečekaný telefonát z útulku odhalil pravdu

Fotografie: Depositphotos

Když se váš domácí mazlíček ztratí, je to skutečně srdcervoucí, ale je důležité neztrácet naději. Někdy se totiž může najít měsíce, nebo dokonce roky poté, co zmizel.

V roce 2020 byli Rex a Britney Smithovi zdrceni poté, co jejich dva pitbulové Jack a Jill utekli z domova v Little Rock v Arkansasu. Jak čas plynul, po psech nebylo ani stopy, a zatímco se jejich rodině moc stýskalo, vypadalo to, že už budou pryč nadobro. Dvojice postupem času ztratila i víru v to, že by je nějaká hodná duše vrátila.

Fenka byla po třech letech nalezena

Rodina se o rok později přestěhovala do McKinney v Texasu a rozhodně už nepočítala s tím, že o psech někdy uslyší. To se ale nedávno změnilo, jelikož dvojici zavolali z Little Rock Animal Village a řekli jim, že fenka Jill byla nalezena. Měla totiž na sobě mikročip se svými údaji, pomocí kterých se dopátrali až k právoplatným majitelům 500 km daleko.

Své majitele ihned poznala

Rex a Britney po zaslechnutí této noviny skákali radostí a ihned zamířili zpět do Little Rock, aby se znovu setkali se svým dávno ztraceným pitbulem. Když dorazili a útulek otevřel psí boudu, Jill své majitele okamžitě poznala, což vedlo k potěšujícímu shledání. „Jako by nás nikdy neopustila,“ řekla Britney pro americká média. Jill se jim ihned vrhla do náručí bez známek pochybností.

Pes trpěl nevyléčitelnou nemocí. Lékaři mu dávali na přežití šanci 0 %. Nakonec prožil nádherné chvíle

Vrátila se společně s majiteli do svého nového domova

Není vůbec známo, kde Jill celé ty roky byla, a stále není ani stopy po jejím bratrovi Jackovi. Jillino znovuobjevení však rodině dává naději, že se možná někdy budou moci s oběma svými psy znovu setkat. Rodina Smithových si tedy konečně odvezla Jill domů, kde budou bezpochyby dohánět ztracený čas. Zároveň také nabádají všechny majitele psů, aby si nechali své mazlíčky vždy čipovat. Díky tomu zamezí podobným ztrátám a nemusí se bát, že by se jejich zvířátko ztratilo.

Zdroj: The Animal Club

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]