Starší uklízečka nikdy neslavila svoje narozeniny. Celá škola pro ni připravila enormní překvapení

Fotografie: Depositphotos

Některá gesta mohou člověku úplně zvrátit pohled na chápání běžných tradic. To se stalo v případě uklízečky, která nikdy nepoznala, co je to vlastně narozeninová oslava.

Francis Bazzard pracuje jako uklízečka ve škole a po celou dobu svého působení zůstávala veselá. Tato žena vždy vykonávala svou práci s velkým nasazením a získala si úctu kolegů, žáků i učitelů. Jednoho dne však žena prozradila překvapivou pravdu o svém životě. Nikdy totiž nezažila narozeninovou oslavu, což vedlo k tomu, aby se to samotná škola rozhodla změnit. Lidé, kteří si Francis postupem času oblíbili, se pro ni rozhodli uspořádat večírek s úžasným překvapením.

První oslavené narozeniny v jejím životě

Jednoho dne, když se oblíbená uklízečka vydala opět do školy, uslyšela ze školního rozhlasu své jméno. Vyzval ji, aby šla okamžitě do jídelny. Po cestě potkala staršího správce, který ji navedl do středu všeho dění. Jednalo se o vskutku impozantní okamžik. Na oslavu narozenin Francis čekalo přes 200 studentů a všech zaměstnanců školy. Uklízečka v ten den konečně oslavila své první narozeniny. Bylo jí 77 let a zcela jistě si tuto ojedinělou událost navždy vryje do paměti.

Příběh, který se stal na YouTube virálním

Francis nemohla uvěřit, že všechna ta pozornost byla jen pro ni. Dokonce se tento mimořádný okamžik uchoval a nahrál na YouTube. Ve skutečnosti se příběh uklízečky stal virálním, jakmile byl sdílen na internetu, a tisíce lidí poslaly této ženě svá přání všeho nejlepšího. Nejednalo se však jen o uživatele sociálních sítí, protože tento okamžik prožili s úsměvem i všichni na škole.

Další narozeniny už bude oslavovat naplno

Gesto této dobré vůle bylo učiněno s cílem poděkovat ženě za její laskavost a přinést do jejího života ještě více radosti. Je opravdu úžasné pozorovat Francisin nadšený pohled a je jasné, že celá škola ji vnímá jako základní pilíř, bez kterého se prostě neobejde. Navíc ji škola konečně přiměla, aby začala oslavovat svoje narozeniny naplno, byť to trvalo takto dlouho.

Netradiční oslava 90leté babičky: Páni stáli ve frontě, aby ji mohli vyzvat k tanci. Vnučka natočila její upřímnou reakci

Zdroj: Positive Vibration

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]